Fit Dzień Kobiet 2015

Fit Dzień Kobiet 2015

8 marca 2015, godz. 0:39
KB
Udostępnij: Kopiuj link

7 marca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublińcu odbył się Fit Dzień Kobiet 2015 organizowany przez lubliniecki klub fitness Fit4You. Wszystkie Panie, które zdecydowały się brać udział w tym wydarzeniu miały okazję nie tylko uczestniczyć w zajęciach fitnessu, ale również obejrzeć pokazy street workout'u oraz skorzystać z usług masażystów lub fryzjerów. Cała akcja została zorganizowana dla Kubusia Brzeziny, dziewiętnastomiesięcznego chłopca, u którego w listopadzie zeszłego roku zdiagnozowano złośliwy nowotwór wewnątrzgałkowy nazywany siatkówczakiem.

Wstęp na imprezę był darmowy, jednak uczestnicy zostali poproszeni o przyniesienie ze sobą rzeczy najbardziej potrzebnych Kubusiowi: kosmetyków dziecięcych, pieluszek itp. 

Wszystkim organizatorom tego przedsięwzięcia należą się wielkie słowa uznania- za stworzenie wspaniałej, radosnej atmosfery oraz niesamowite zaangażowanie i determinację w niesieniu pomocy małemu, potrzebującemu człowiekowi.

Galeria: Fit Dzień Kobiet 2015

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu