
Galeria 11-stka zmienia się, aby sprostać wymogom nowoczesnego klienta
Już w kwietniu otworzy się pierwsza część modernizowanej Galerii 11-stka. Będzie to największy kompleks handlowy w Lublińcu, który obejmie dwu piętrową galerię i hurtownię budowlaną Mrówka wraz dwoma parkingami mieszczącymi ponad 500 samochodów. Firma Hoger nie podaje daty otwarcia gdyż poszczególne sklepy będą otwierane systematycznie w kolejnych terminach.
Na dzień dzisiejszy, w zmodernizowanej części Galerii, otwarte już zostały Biedronka, sklep meblowy Bodzio, sklep mięsny Jędrycha oraz Apteka Artfarm. Wiadomo, że 1 kwietnia otworzą się sklepy z markową odzieżą Top Secret i Stockhouse. Następnie 15.04 Bigstar, 24.04 market z artykułami AGD/RTV Media Expert. W zmodernizowanej części ma także znaleźć się sklep z obuwiem oraz drogeria. Firma Hoger zapowiada, że to nie koniec modernizacji. Już trwają prace remontowe w dotychczasowym obiekcie, który zostanie unowocześniony. Między innymi zostaną zainstalowane dwie windy, aby ułatwić przemieszczanie się osobom niepełnosprawnym oraz rodzicom z wózkami, a całość zostanie połączona ze zmodernizowaną częścią.
W dotychczasowej części na piętrze powstanie Market Chiński, Textil Market, sklep z artykułami dla dzieci Olivia i nowoczesny salon fryzjersko-kosmetyczny, gdzie wszystkie panie będą mogły zadbać o swoją urodę. W restauracji 11-smaków będzie można smacznie zjeść lub spotkać się przy kawie w sprawach biznesowych. Na dolnym poziomie będzie można odpocząć w ciastkarni Łubowski, gdzie latem chłodzić nas będą lody własnego wyrobu. Ponadto w dolnej części znajdzie się ubezpieczalnia z biurem podróży, punkt z prasą Ruch, Pepco, kilka sklepów odzieżowych, salon jubilerski, sklep z firanami na wymiar oraz sklep z obuwiem Economico.W późniejszym czasie pojawi się sklep z modą włoską i sklep kolonialny.
Dawid Mikuda z działu marketingu firmy Hoger przedstawia zmodernizowaną Galerię 11-stka jako nowoczesny obiekt, w którym mieszkańcy Lublińca będą mogli kompleksowo zaopatrzyć swoje domostwa we wszystkie potrzebne artykuły - od materiałów budowlanych poprzez wyposażenie wnętrz, modę, w której każdy znajdzie coś dla siebie, kończąc na artykułach spożywczych. Dopełnieniem będą gastronomiczne lokale usługowe oraz lokal fryzjersko-kosmetyczny. „Współpracujemy z profesjonalną firmą komercjalizującą największe polskie galerie, a naszym celem jest stworzenie obiektu, w którym mieszkańcy Lublińca i okolic, oszczędzając paliwo na wyjazdy do dużych aglomeracji miejskich będą mogli zaspokoić wszystkie swoje potrzeby konsumenckie. Chcemy zadbać o każdego, więc oprócz znanych i markowych sklepów klient znajdzie też punkty handlowe na każdą kieszeń. Zdajemy sobie sprawę, że od jakiegoś czasu modernizacja Galerii 11-stka była owiana nutą tajemnicy, ale już zrzuciliśmy kurtynę i chcemy przedstawić wszystkim Galerię jako nowoczesne miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Warto odwiedzić naszą stronę na Facebooku oraz nową stronę internetową 11-stki, ponieważ tam znajdziecie obecnie najwięcej informacji dotyczących planowanych zmian. ”- mówi pan Dawid. Zakończenie wszystkich prac modernizacyjnych planowane jest na przełom drugiego i trzeciego kwartału tego roku.
Galeria: Galeria 11-stka zmienia się, aby sprostać wymogom nowoczesnego klienta





Komentarze
Ci którzy tak bardzo są na "nie" na pewno jako pierwsi polecą zobaczyc co się otworzyło ;) Nie wiem dlaczego jesteście tak negatywnie nastawieni.. Pogłoski o zamknięciu 11 stki była już nawet przed jej otwarciem a jak widać przeżyła. Co do apteki to akurat na Steblowie żadnej nie ma więc to na plus.
Do Stockhouse- żeby plakaty wieszać na cmentarzu i zaskłaniać nimi klepsydry to już trzeba być skończonym debilem. Zero szacunku. Na pewno niczego tam nie kupie..
Podobno ma byc pod samą galerią tak jak ma to byc w przypadku karuzeli
Takie Centrum bez przystanku dla komunikacji miejskiej?????????????Może któs mądry zadba o to?
że HiM bedzie w Galerii, w koncu him to badziewna sieciowka z ciuchami:) odzież niskiej jakości z głownie w chinach już robiona:) to już nie to samo HiM co na początku było. Było drogo,a ale solidnie.
stockhouse to badziewie, ten sklep powinni wywalić
Tez deichmann na serio bedzie w 11-stce?
Otórz radze ci poczytac, companig ma mniejsze wymogi niz frenczyza i wg ciebie jak sklepy h&m znalazły sie w mniejszych miastach od Lublińca? Jakiego pana dawida znasz?
Companing ma jeszcze wyższe wymagania, znam pana dawida i rozmawiałam z nim na ten temat stąd mam te informacje. Jeżeli mi nie wierzysz sam możesz wysłać do nich meila zamiast snuć swoje wyobrażenia o handlu. Ewentualnie możesz też sam postawić galerię i umieścić w niej sklepy znane i lubiane, niekoniecznie opłacalne, a potem zamknąć wszystko po roku.
Dziewczyno opanuje sie! Frenczyza to nie to samo co companing!! Co do frenczyzy mogą być takie wymogi ale nie co do companingu! Patka ma racje, sklepy H&M są w mniejszych miastach od Lublińca. A jakos i tak wierzyc mi sie nie chce ze wyslalas tam maila