Informacja PKS

30.03.2015 9:16
PKS Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Lublińcu Sp. z o.o. wprowadza od dnia 1 kwietnia 2015 r. promocyjne ceny biletów na liniach autobusowych z Lublińca w kierunku Ciasnej, Sierakowa Śląskiego i Olesna.

Cena biletu jednorazowego normalnego z Lublińca wynosi: 4,00 zł do Ciasnej, 4,50 zł do Sierakowa Śląskiego, 5,00 zł do Zborowskiego, 6,50 zł do Wędziny.

Cena biletu jednorazowego studenckiego z Lublińca wynosi: 2,00 zł do Ciasnej, 2,25 zł do Sierakowa Śląskiego, 2,50 zł do Zborowskiego, 3,75 zł do Wędziny.

Cena biletu miesięcznego normalnego z Lublińca wynosi: 98,04 zł do Ciasnej, 127,45 zł do Sierakowa Śląskiego, 215,69 zł do Zborowskiego i Wędziny.

Cena biletu miesięcznego szkolnego z Lublińca wynosi: 50,00 zł do Ciasnej, 65,00 zł do Sierakowa Śląskiego, 110,00 zł do Zborowskiego i Wędziny.

Bilety miesięczne imienne są do nabycia w kasach biletowych na dworcach autobusowych w Lublińcu i Oleśnie, które są czynne od poniedziałku do piątku oprócz świąt w godzinach 7.00–14.30.

PKS Lubliniec jednocześnie informuje, że kursy relacji Lubliniec–Olesno zostaną w najbliższym czasie skierowane na całej długości trasy drogą krajową nr 11, z zachowaniem obsługi Sierakowa Śląskiego poprzez wjazd na przystanek koło remizy strażackiej. Rozkład jazdy zostanie dopasowany do dodatkowych potrzeb uczniów szkół w Lublińcu, co wspólnie z kursami relacji Lubliniec–Wędzina zagwarantuje dojazd na pierwszą i drugą godzinę lekcyjną oraz powrót po szóstej, siódmej i ósmej godzinie lekcyjnej.

Cena biletu jednorazowego na trasie Lubliniec–Olesno prostą drogą wynosić będzie: 5,00 zł – normalny, 2,50 zł – studencki.

PKS Lubliniec otwarty jest na wnioski pasażerów do rozkładu jazdy, dotyczące np. objęcia obsługą komunikacyjną miejscowości Panoszów, dopasowania terminów kursowania oraz godzin odjazdów do potrzeb grup pasażerów, uruchomienia większej ilości kursów czy uruchomienia kursowania w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych. Umotywowane wnioski w formie pisemnej prosimy kierować na nasz adres:

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Lublińcu Sp. z o.o., 42-700 Lubliniec ul. K. i W. Niegolewskich 5

lub pocztą elektroniczną na adres: przewozy@pkslubliniec.pl, biuro@pkslubliniec.pl

Szczegółowy rozkład jazdy

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu