Zostań Ratownikiem WOPR

Zostań Ratownikiem WOPR

17 kwietnia 2015, godz. 12:15
WOPR Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Po kilku latach, Lubliniecki WOPR organizuje, kurs na stopień, Ratownika WOPR, etap 1 „Młodszy ratownik WOPR”. Pierwsze spotkanie i zajęcia odbędą się dnia 25 kwietnia 2015 roku o godzinie 9.00, na basenie krytym w Lublińcu, ul Powstańców Śląskich 42. Kurs na 1 etap Młodszego ratownika, jest ofertą dla dzieci od lat 12, uczniów szkół gimnazjalnych i średnich, jak i dla dorosłych.

Warunki uczestnictwa w kursie to, Najważniejszy - 1. bardzo dobra umiejętność pływania stylami, grzbietowym (plecy), kraul i styl klasyczny(żabka). 2. Ukończone 12 lat. 3. Stan zdrowia pozwalający na udział w kursie.

Jeśli wiesz że bardzo dobrze umiesz pływać, a chciał byś w przyszłości być ratownikiem na basenie odkrytym lub krytym, na plaży, przyjdź i sprawdź swoje możliwości pływackie, może uda się osiągnąć cel. Dla niektórych może to być wspaniały początek przygody z wodą, pływaniem, ratownictwem wodnym. Mamy nadzieje że będzie to wspaniała przygoda z wodą, która w przyszłości zaowocuje, lecz najważniejsza jest bardzo dobra umiejętność pływania.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt, lub te osoby które są zdecydowane, prosimy wysłać zgłoszenie na adres @.
Informacje pod numerem tel: 502-276-218 lub 603-337-279 lub informacje na adres @ plywaniezapisy.lubliniec@op.pl

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu