Lokale wyborcze w Lublińcu - wybory na Prezydenta RP 2015

Lokale wyborcze w Lublińcu - wybory na Prezydenta RP 2015

08.05.2015 7:11
Lubliniec.Info
Czytanie treści strony dostępne

W najbliższą niedzielę odbędzie się pierwsza tura wyborów na Prezydenta RP. Zamieszczamy spis lokali wyborczych w Lublińcu, w których będzie można oddać głos oraz listę kandydatów.

Kandydaci na Prezydenta RP:

1. Grzegorz Michał Braun
Wiek: 48
Wykształcenie: wyższe w zakresie filologii polskiej
Zawód: reżyser i publicysta
Miejsce pracy:    
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Partia: nie należy do partii politycznej

2. Andrzej Sebastian Duda
Wiek: 42
Wykształcenie: wyższe prawnicze
Zawód: poseł do Parlamentu Europejskiego,
Miejsce pracy:
Miejsce zamieszkania: Kraków
Partia: Prawo i Sprawiedliwość

3. Adam Sebastian Jarubas
Wiek: 40
Wykształcenie: wyższy historyczne
Zawód: wyższy urzędnik samorządowy
Miejsce pracy: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Miejscowosc: Warszawa
Partia: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. Bronisław Maria Komorowski
Wiek: 62
Wykształcenie: wyższe historyczne
Zawód: Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej
Miejsce pracy:    
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Partia: nie należy do partii politycznej

5. Janusz Ryszard Korwin-Mikke
Wiek: 72
Wykształcenie: wyższe filozoficzne
Zawód: poseł do Parlamentu Europejskiego
Miejsce pracy:
Miejsce zamieszkania: Józefów
Partia: Kongres Nowej Prawicy

6. Marian Janusz Kowalski
Wiek: 50
Wykształcenie: podstawowe
Zawód: osoba bezrobotna
Miejsce pracy:
Miejsce zamieszkania: Lublin
Partia: Ruch Narodowy

7. Paweł Piotr Kukiz
Wiek: 51
Wykształcenie: średnie
Zawód: muzyk i publicysta
Miejsce pracy: samodzielna działalność gospodarcza
Miejsce zamieszkania: Wrocław
Partia: nie należy do partii politycznej

8. Magdalena Agnieszka Ogórek
Wiek: 36
Wykształcenie: wyższe historyczne
Zawód: nauczyciel akademicki
Miejsce pracy: Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla w Krakowie
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Partia: nie należy do partii politycznej

9. Janusz Marian Palikot
Wiek: 50
Wykształcenie: wyższe filozoficzne
Zawód: poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Miejsce pracy:
Miejsce zamieszkania: Lublin
Partia: Twój Ruch

10. Paweł Jan Tanajno
Wiek: 39
Wykształcenie: wyższe w zakresie zarządzania
Zawód: doradcy do spraw przedsiębiorców
Miejsce pracy: partia polityczna Demokracja Bezpośrednia
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Partia: Demokracja Bezpośrednia

11. Jacek Wilk
Wiek: 40
Wykształcenie: wyższe prawnicze
Zawód: adwokat
Miejsce pracy: indywidualna kancelaria adwokacka
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Partia: Kongres Nowej Prawicy

Lokale wyborcze będą czynne 10 maja 2015 roku w godz. 7:00-21:00

Obwodowe Komisje Wyborcze: Lubliniec

P - numery parzyste
N - numery nieparzyste
Nr/Adres/Obszar(ulice)

1. OSP, ul. Sokoła 13
ulice: Cyrana, Głowackiego, Grunwaldzka, 11 Listopada, Krótka, Ligonia, Majdanek, Plac Golasia, Park Leśny, Księdza Rogowskiego, Sądowa, Sokoła, Stalmacha od nr P 12-28B i N 1-27, Staszica, Sobieskiego, Strażacka, Szkolna, 74 GPP, Żwirki i Wigury od nr N 1-3, P i N 5-36

2. Siedziba Zespołu Pieśni i Tańca "HALKA", ul. Stalmacha 12
ulice: Biała Cegielnia, Biała Kolonia, Dolna, Gruntowa, Karolinki, Leśna, Łowiecka, Miodowa, Myśliwska, Piaskowa od nr N 1-31 i P 2-28, Stalmacha od nr P 30-90 i N 31-101, Stara Kolonia, Szeroka, Żytnia

3, Świetlica przy Domu Parafialnym, ul. Kokotek 22
ulice: Jania Góra, Kokotek, Kokotek Dworzec, Krupówka, Osiedle Leśnica, Osiedle Piłka, Osiedle Posmyk, Pusta Kuźnica.

4. Basen Kryty, ul. Powstańców Śląskich 42 - Przystosowana dla niepełnosprawnych
ulice: Cmentarna, Chłopska, Czarnoleska, Dębowa, Dworcowa, Inwestycyjna, Kandory, Klonowa, Kopce, Korfantego, Niegolewskich, Nowa, Plebiscytowa, Podmiejska, Pogodna, Pokoju, Powstańców Śląskich, Przemysłowa, Pusta, Robotnicza, Plac Sienkiewicza, Szaforza, Tartaczna, Torowa, Żyzna

5. Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. J. Garści, Plac K. Mańki 9
ulice: Cebulskiego, Damrota, Lompy, Niedurnego, Plac Cichy, Plac Kopernika, Plac Mańki, Marszałka Piłsudskiego nr 1, 2, 3 i od nr N 5-13, Promenada, Stein, Św. Mikołaja, Targowa, Wąska, Kardynała Wyszyńskiego od nr P 10-14 i N 3-19

6. Miejski Dom Kultury, ul. Plebiscytowa 9 - Przystosowana dla niepełnosprawnych
ulice: Kilińskiego, Plac Kościuszki, Miarki, Mickiewicza, Ogrodowa, Paderewskiego od nr P 2-24 i N 9-11, Poprzeczna, Tylna, Wilimowskiego

7. Gimnazjum Nr 1, ul. Wilimowskiego 8
ulice: Częstochowska od nr P 2-34 i N 1-27, Oświęcimska, Paderewskiego od nr N 15-35 i P 36, Plac Niepodległości, Tysiąclecia, Wojska Polskiego, ZHP

8. Przedszkole Miejskie Nr 1, ul. Słoneczna 13
ulice: Brzozowa, Bukowa, Częstochowska od nr P 44-114 i N 35-97, Cegielniania, Cisowa, Głogowa, Grabowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Kochcicka, Księdza Misia, Lipowa, Malinowa, Modrzewiowa, Polna, Słoneczna, Strzelecka, Topolowa, Wiśniowa, Wrzosowa

9. Zespół Szkół im. Św. Edyty Stein Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, ul. Marszałka Piłsudskiego 8 - Przystosowana dla niepełnosprawnych
ulice: Azaliowa, Chabrowa, Chopina, Fiołkowa, Gajowa, Grzybowa, Karłowicza, Kisielewskiego, Kwiatowa, Lisowicka nr P i N do 22, Makowa, Moniuszki, Marszałka Piłsudskiego od nr N 15-23A i P 6-8, Rumiankowa, Skłodowskiej, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Storczykowa, Szymanowskiego, Świerkowa, Urocza, Wieniawskiego, płk. Wacława Wilniewczyca, Wymyślacz, Wyspiańskiego, Zagłówek

10. Przedszkole Miejskie Nr 8, ul. Uchodźców 34
ulice: 3 Maja, Księdza Dzierżonia, Kubusia Puchatka, Czesława Miłosza, Młyńska, Partyzantów, Pasieczna, Północna, Staffa, Szafera, Szarych Szeregów, Wisławy Szymborskiej, Tuwima, Księdza Urbaczki, Ojca Ludwika Wrodarczyka, Kardynała Wyszyńskiego od nr P 44-112 i N 45-139, Zachodnia od nr P 22 do końca i N 31 do końca, Zjednoczenia

11. Przedszkole Miejskie Nr 4, ul. Wawrzyńca Hajdy 20 - Przystosowana dla niepełnosprawnych
ulice: Cieszkowskiego, Aleksandra Fredry, Wawrzyńca Hajdy, Jagusia, Jedności, Kochanowskiego, Konopnickiej, Bolesława Leśmiana, Lipska Góra, Parcelacyjna, Ptaka, Reja, Reymonta, Rolna, Słowackiego, Zaciszna, Żeromskiego

12. Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Zwycięstwa 32
ulice: Baczyńskiego, Księdza Cebuli. Cichociemnych, Górnicza, Kardynała Hlonda, Jaronia, Liberki, Łąkowa, Kamińskiego, Kardynała Wyszyńskiego od nr P 18-42 i N 27-41, Kołłątaja, Krucza, Lisowicka od nr P i N 24-168, Oleska, Opolska, Orzeszkowej, PCK, Prusa, Rolnicza, Rzeźniczka, Księdza Szramka, Księdza Szymały, Świętej Anny, Uchodźców, Wiejska, Witosa, Zachodnia od nr P 2-20 i N 1-29, Zwycięstwa

13. Gimnazjum Nr 2, ul. Droniowicka 45
ulice: Armii Krajowej, Droniowicka, Droniowiczki, Drozdów, Gołębia, Goplany, Gwarka, Jaskółcza, Karpego, Krzyżowskiej, Marzanny, Okólna, Piaskowa od nr P 34-134 i N 45-117, Południowa, Rusałki, Sadowa, Skowronków, Słowicza, Stawowa, Syreny, Szczygłów, Świtezianki, Wierzbowa, Wschodnia, Żabia, Żurawia

14. Dom Pomocy Społecznej "Dom Kombatanta", ul.Cyrana 10
Dom Pomocy Społecznej " Dom Kombatanta"

15. Zakład Karny, ul. Sobieskiego 6
Zakład Karny

16. Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej, ul. Grunwaldzka 9
Samodzielny Zespół Opieki Zdrowotnej

17. Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny im. dr Emila Cyrana, ul. Grunwaldzka 48
Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny im. dr Emila Cyrana

18. Dom Pomocy Społecznej, ul. Kochcicka 14
Dom Pomocy Społecznej

Komentarze

Mike 2015-05-07, 12:25:25
Zgłoś
Może sam kandydat nie wie gdzie jest? Wg zgłoszenia w KNP: http://prezydent2015.pkw.gov.pl/300/15_Komitet_Wyborczy_Kandydata_na_Prezydenta_Rzeczypospolitej_Polskiej_Janusza_Korwin-Mikke
wyborca 2015-05-06, 13:43:14
Zgłoś
Kto to pisał?
Przede wszystkim Janusz Korwin-Mikke już nie jest związany z KNP! Przecież założył ugrupowanie KORWiN. Nie wprowadzajcie wyborców w błąd.

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu