Lokale wyborcze w Koszęcinie - wybory na Prezydenta RP 2015

Lokale wyborcze w Koszęcinie - wybory na Prezydenta RP 2015

07.05.2015 8:28
Lubliniec.Info
Czytanie treści strony dostępne

Sprawdź listę lokali wyborczych w Gminie Koszęcin w nadchodzących wyborach Prezydenckich RP, które odbędą się 10 maja. Publikujemy również krótki opis każdego z kandydatów. Lokale wyborcze otwarte będą w godz. 7:00-21:00.

Obwodowe Komisje Wyborcze: Gmina Koszęcin

Nr/Adres/Obszar(ulice)

1. Urząd Gminy Koszęcin ul. Powstańców Śląskich 10 - przystosowany dla osób niepełnosprawnych
Cieszowa, Irki, Lipowiec, Nowy Dwór, Rzyce, Koszęcin ulice: Azaliowa, Boczna, Boronowska, Burzyńskiego, Cieszowska, Jaśminowa, Korczaka, Kościuszki, Kozielska, Księdza Gąski, Legionów, Leśna, Ligonia, Lompy, Lubliniecka, Łazowska, Makowskiego, Matejki, Miodowa, Moniuszki, Nektarowa, Ogrodowa, Parkowa, Powstańców Śląskich, Różana, Rzeczna, Sienkiewicza, Sikorskiego, Szkolna, Wąska, Wojska Polskiego, Wspólna, Zamkowa

2. Szkoła Podstawowa Koszęcin ul. Sobieskiego 7
Brusiek, Koszęcin ulice : Akacjowa, Batorego, Bratkowa, Brzozowa, Bukowa, Cegielniana, Chabrowa, Chopina, Chrobrego, Cicha, Damrota, Dębowa, Dąbrówki, Dworcowa, Fiołkowa, Generała Bema, Irysowa, Jodłowa, Jesienna, Kochanowskiego, Kochcickiego, Kolejowa, Konopnickiej, Konwaliowa, Kopernika, Korfantego, Krokusowa, Królowej Jadwigi, Krótka, Leśna, Maciejkowa, Makowa, Mańki, Mickiewicza, Mieszka I, Modrzewiowa, Narcyzowa, Nowa, Opiełki, Piaskowa, Podgórna, Poprzeczna, Przemysłowa, Słoneczna, Słowackiego, Sobieskiego, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Śląska, Świerkowa, Świętej Trójcy, Św. Wawrzyńca, Tulipanowa, Tęczowa, Wiosenna, Wolności, Wrzosowa, Zielona

3. Zespół Szkół Strzebiń ul. Lompy 9
Prądy, Strzebiń ulice : Boczna, Broniewskiego, Chopina, Cicha, Dubielowska, Dworcowa, Generała Bema, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Krasińskiego, Krzywa, Leśna, Lotników, Lubliniecka od nr 1 do nr 42, Mickiewicza, Piaskowa, Powstańców Śląskich, Ptasia, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Szkolna, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego, Wolności, Zielona, Żwirki i Wigury

4. Dom Strażaka Strzebiń ul. 1 Maja 23a
Bukowiec, Łazy, Strzebiń ulice : 1 Maja, Dębowa, Kosmonautów, Krótka, Księdza Muszera, Lubliniecka od nr 43 do końca, Lompy, Nowa, Poprzeczna, Stawowa, Świętej Barbary, Wąska

5. Szkoła Podstawowa Sadów ul. Powstańców Śląskich 72
Sadów, Wierzbie

6. Szkoła Podstawowa Rusinowice ul. 1 Maja 29
Piłka, Rusinowice

Kandydaci na Prezydenta RP:

1. Grzegorz Michał Braun
Wiek: 48
Wykształcenie: wyższe w zakresie filologii polskiej
Zawód: reżyser i publicysta
Miejsce pracy:    
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Partia: nie należy do partii politycznej

2. Andrzej Sebastian Duda
Wiek: 42
Wykształcenie: wyższe prawnicze
Zawód: poseł do Parlamentu Europejskiego,
Miejsce pracy:
Miejsce zamieszkania: Kraków
Partia: Prawo i Sprawiedliwość

3. Adam Sebastian Jarubas
Wiek: 40
Wykształcenie: wyższy historyczne
Zawód: wyższy urzędnik samorządowy
Miejsce pracy: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Miejscowosc: Warszawa
Partia: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. Bronisław Maria Komorowski
Wiek: 62
Wykształcenie: wyższe historyczne
Zawód: Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej
Miejsce pracy:    
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Partia: nie należy do partii politycznej

5. Janusz Ryszard Korwin-Mikke
Wiek: 72
Wykształcenie: wyższe filozoficzne
Zawód: poseł do Parlamentu Europejskiego
Miejsce pracy:
Miejsce zamieszkania: Józefów
Partia: Kongres Nowej Prawicy

6. Marian Janusz Kowalski
Wiek: 50
Wykształcenie: podstawowe
Zawód: osoba bezrobotna
Miejsce pracy:
Miejsce zamieszkania: Lublin
Partia: Ruch Narodowy

7. Paweł Piotr Kukiz
Wiek: 51
Wykształcenie: średnie
Zawód: muzyk i publicysta
Miejsce pracy: samodzielna działalność gospodarcza
Miejsce zamieszkania: Wrocław
Partia: nie należy do partii politycznej

8. Magdalena Agnieszka Ogórek
Wiek: 36
Wykształcenie: wyższe historyczne
Zawód: nauczyciel akademicki
Miejsce pracy: Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla w Krakowie
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Partia: nie należy do partii politycznej

9. Janusz Marian Palikot
Wiek: 50
Wykształcenie: wyższe filozoficzne
Zawód: poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Miejsce pracy:
Miejsce zamieszkania: Lublin
Partia: Twój Ruch

10. Paweł Jan Tanajno
Wiek: 39
Wykształcenie: wyższe w zakresie zarządzania
Zawód: doradcy do spraw przedsiębiorców
Miejsce pracy: partia polityczna Demokracja Bezpośrednia
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Partia: Demokracja Bezpośrednia

11. Jacek Wilk
Wiek: 40
Wykształcenie: wyższe prawnicze
Zawód: adwokat
Miejsce pracy: indywidualna kancelaria adwokacka
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Partia: Kongres Nowej Prawicy

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu