XII MEMORIAŁ FRANKA KOSZARKA

16 maja 2015 roku w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Lublińcu odbył się organizowany przez STS Victorię Lubliniec XII Memoriał Franka Koszarka. Franciszek Koszarek był pierwszym prezesem naszego klubu, oddanym lublinieckiej siatkówce. Pamiętając Jego zaangażowanie, w sportowy sposób chcemy kolejny raz przypomnieć nowym pokoleniom lublinieckich siatkarek postać Franka, bo tak właśnie Go pamiętamy.

Od kilku lat Memoriał Franka Koszarka, to Festiwal Siatkówki dzieci i młodzieży, wpisany w cykl turniejów " Siatkówka, Zabawa i Ja", który jest współfinansowany przez Burmistrza Miasta Lubliniec.
Na tegoroczny turniej zaproszenie przyjęły drużyny z : Bytomia, Częstochowy, Tarnowskich Gór, Blachowni i oczywiście gospodynie z Lublińca. Pięciogodzinne zawody toczyły się w systemie turnieju minisiatkówki. Łącznie swoje siatkarskie umiejętności pokazywało ponad 100 zawodniczek. W poszczególnych kategoriach zwycięzcami Memoriału zostały następujące zespoły:

"Siatkarskie Dwójki:
1. KS Karb Bytom
2. UKS Blachownia
3. Gwiazda Tarnowskie Góry

"Siatkarskie Trójki"
1. KS Częstochowianka Częstochowa
2. STS Victoria Lubliniec
3. Gwiazda Tarnowskie Góry

"Siatkarskie Czwórki"
1. KS Karb Bytom
2. KS Częstochowianka Częstochowa
3. Gwiazda Tarnowskie Góry

Dla najlepszych drużyn lubliniecki klub przygotował dyplomy i puchary, a wszystkie uczestniczki turnieju otrzymały pamiątkowe medale i słodycze.
STS Victoria Lubliniec dziękuje wszystkim, którzy pomogli przy organizacji Memoriału oraz licznej publiczności za gorący doping. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie za rok. Ze sportowym pozdrowieniem: STS Victoria Lubliniec.

tagi: STS Victoria Lubliniec, Siatkówka, Sport, Lubliniec, powiat lubliniecki, Gimnazjum nr 1 Lubliniec
2015-05-19 12:38:48 STS Victoria Lubliniec

Galeria: XII MEMORIAŁ FRANKA KOSZARKA

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x