Koncert: Joe Colombo feat Kasia Skoczek

Koncert: Joe Colombo feat Kasia Skoczek

2 czerwca 2015, godz. 10:38
Lubliniec.Info
Udostępnij: Kopiuj link

W niedzielę 7 czerwca na lublinieckim rynku zagra Joe Colombo w towarzystwie Kasi Skoczek.Początek o godz. 19:00 na scenie przed klubem Kleks. Wstęp wolny.

JOE COLOMBO to znany gitarzysta, kompozytor i performer, urodzony i wychowany we włoskiej części Szwajcarii. Spędził wiele lat w Stanach Zjednoczonych i koncertował w całej Europie, północnej Ameryce i Kanadzie z amerykańskim bluesmanem Terrym Evansem. Joe ma na swoim koncie udziały w największych festiwalach w Szwajcarii, Włoszech, Polsce i Austrii, na których występował z JOE COLOMBO TRIO, prezentując swoje oryginalne kompozycje.
JOE COLOMBO zadebiutował w biznesie muzycznym w 2002 roku, wydając album “Natural Born Slider”. Jego technika gry jest rozpoznawalna dzięki charakterystycznemu frazowaniu slide oraz podejściu do gitary opierającemu się na wirtuozerii gitarzystów Texas-blues takich jak Stevie Ray Vaughan, Johnny Winter czy Freddie King.

Jego nowy muzyczny projekt, który narodził się w 2014 roku, przedstawia dzisiejszej scenie muzycznej polską wokalistkę KASIĘ SKOCZEK. Młody głos wnosi do projektu wpływy ze współczesnych głosów R’n’B i blues-soul. Akustyczny duet ma ewidentne połączenia z nowym fenomenem Tedeschi Trucks Band, ale inspiracje czerpie także od historycznych postaci, takich jak Bob Dylan, Etta James czy Bessie Smith.

JOE COLOMBO i jego gitara slide oraz głos KASI SKOCZEK podróżują drogą amerykańskiego bluesa i muzyki roots w nowy, oryginalny sposób, w którym energia i wirtuozeria unikalnej slide gitary, wraz z niespodziewanym zaskakującym wokalem, osiągają razem perfekcyjną harmonię.

foto: facebook.com/colomboskoczekmusic

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu