Piłkarze Akademii Sportowej Lubliniec awansowali do Makroregionu Śląskiego

W dniu 13.06.2015r. po ostatnim decydującym o awansie spotkaniu wyjazdowym z Pogonią Kamyk juniorzy Akademii Sportowej Lubliniec grający w barwach LKS Sparta Lubliniec w II lidze śląskiej wywalczyli w pięknym stylu wymarzony awans do Makroregionu Śląskiego.

Jest to największe osiągnięcie lublinieckiej młodzieżowej piłki nożnej od wielu lat !!! Jesienią więc przyjdzie naszym zawodnikom mierzyć się z najlepszymi drużynami juniorów w województwie śląskim - a więc między innymi klubami I - ligowymi i Ekstraklasy. Spotkanie prowadzone w "tropikalnych upałach" zakończyło się wynikiem 5:2. Potem już tylko TANIEC RADOŚCI ..... i puchar z rąk Przewodniczącego Wydziału Gier Michała Weżgowca trafił do Lublińca !!! Wielkie brawa dla zawodników i trenerów.
Skład drużyny:
bramkarze: Jakub Maciów, Bartłomiej Zając
obrońcy: Patryk Bernatek, Kamil Droński, Paweł Feliks, Mateusz Szulc, Kacper Chromiak, Kamil Kurowski,
pomocnicy: Piotr Białas, Kajetan Kmieć, Andrzej Szymański, Dawid Kraska, Adam Jaschik, Dominik Panek, Dawid Szulc, Wojtek Szulc, Krzysztof Znojek,
napastnicy: Szymon Klepacz, Dominik Stąpor, Tomek Michalak
trenerzy: Cezary Białas, Aleksander Gruca

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Rodzic kibic 2015-06-24, 19:52:28

Brawo!
Wreszcie sukces po wieeelu latach istnienia.

  Zgłoś komentarz

WIERNY KIBIC !!! 2015-06-17, 13:12:15

GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!
To największy sukces piłki młodzieżowej w Lublińcu od wielu wielu lat!! Zawodnicy zagrają w lidze z najlepszymi drużynami Śląska. Profesjonalne szkolenie w Akademii przynosi rezultaty. Brawo dla trenerów - Cezarego Białasa i Aleksandra Grucy oraz zawodników.

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x