Letnia nauka pływania na basenie

Letnia nauka pływania na basenie

31 lipca 2015, godz. 11:46
WOPR Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Serdecznie zapraszamy dzieci na udział w zajęciach z nauki pływania, w ramach programu „Już Pływam”. Zajęcia będą prowadzone w grupach, początkująca i pływająca. Nauka pływania rusza już 11 sierpnia codziennie do 21 sierpnia na basenie krytym w Lublińcu.

Uczestnicy nauki pływania powinni mieć ukończone 8 lat. Na zajęciach będzie obowiązywał podział na grupy, grupa początkująca - zaczynająca od podstaw, grupa – pływająca, chcąca podszkolić swoje umiejętności pływania,(minimum styl grzbietowy). Zapisy na zajęcia będą się odbywać w formie zgłoszeń, na adres e-mail plywaniezapisy.lubliniec@op.pl z dopiskiem (Letnia szkółka pływania), w treści proszę wpisać imię i nazwisko dziecka, adres zamieszkania, wiek, jaka szkoła i określić do jakiej grupy (początkującą czy pływająca), (po wpłynięciu zgłoszenia, organizator odeśle odpowiedz o przyjęciu!, i informację o zajęciach). w grupie pływającej dziecko powinno umieć dobrze pływać stylem grzbietowym.
Celem kursu jest popularyzacja nauki pływania, oraz podstawowych zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą, wśród dzieci i młodzieży oraz ograniczenie w ten sposób statystyki utonięć. Propagowanie wśród dzieci i młodzieży, sportowej rywalizacji, upowszechnianie zasad Kultury Fizycznej, zmobilizowania dzieci do podjęcia działań w zakresie poprawy swoich umiejętności pływackich.
Ilość miejsc ograniczona!!! Na pierwsze zajęcia dzieci muszą przyjść z rodzicami.
Zajęcia będą prowadzone przez Instruktora Pływania.
Koszt udziału w zajęciach na podstawie aktualnego cennika na pływalni.

Info., tel. 502 276 218

Partnerzy: Zarząd Gospodarki Komunalnej Lokalowej i Ciepłownictwa w Lublińcu.
Urząd Miejski w Lublińcu.

Serdecznie zapraszamy.

Impreza pod patronatem Burmistrza Miasta Lublińca.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu