Generują Radość Życia

Będzie ich aż 37. Z euforią oraz radością wyruszą przed siebie na 5000-kilometrową „wycieczkę” w odwiedziny do Polaków. Wyprawa 2015 - „Radość Życia” grupy NINIWA Team organizowana w tym roku przez Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA to okazja do udowodnienia wszystkim dookoła, że życie jest piękne, radosne i warto za nie dziękować. Jak to zrobić? Czy wystarczy wybrać się na „przejażdżkę” na Wyspy Brytyjskie i z przekonaniem opowiadać wszystkim, że tak właśnie jest? Oprócz ciężkich kilogramów ekwipunku w sakwach, w sercach i w modlitwie wezmą ze sobą na trasę także intencję tegorocznej wyprawy – rządzących państwami, by w swoich decyzjach kierowali się zawsze godnością życia ludzkiego!

Największym dowodem szczerej radości rowerzystów będzie w tym roku z pewnością otwarcie się, zaufanie i wiara w Opatrzność nad rekordową 37-osobową grupą uczestników! Dla nich niezaplanowane noclegi i warunki sanitarne będą prawdziwym wyzwaniem. Tym bardziej jednak drobne radości i przyjmowanie ich będą nauką Radości Życia! Sporo pozytywnych emocji powinno też towarzyszyć grupie podczas zadeklarowanych spotkań z Polakami (na Wyspach Brytyjskich mieszka ich ok. 3 mln) – to kolejny pomysł na „generowanie radości”.

Start wyprawy już 3 sierpnia, tradycyjnie po Mszy świętej o godz. 5.00 w Kokotku. Grupa w czasie 6 tygodni przejedzie ok 5000 km, średnio po 150 km dziennie, przez Niemcy, Luksemburg, Belgię, Francję i wszystkie kraje brytyjskie. Co czeka ich na trasie? Tego będzie można jak co roku dowiedzieć się śledząc codzienne relacje na www.niniwateam.pl oraz w mediach. Organizatorzy zapraszają także na pożegnanie (koncert i spotkanie z uczestnikami już 2 sierpnia od godz. 17.00) oraz do włączenia się aktywnie w akcję generowania radości poprzez modlitwę, śledzenie informacji a nawet finansowo, wspierając organizację wyprawy poprzez finansowanie kosztownych przepraw promowych.

tagi: Lubliniec, powiat lubliniecki, niniwa, Kokotek
2015-07-31 15:03:31 K.Z.

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x