Wyprawa Radość Życia - dzień 1 - zdjęcia

Rozpoczęła się tegoroczna wyprawa NINIWA Team pod hasłem „Radość Życia”. Nie zabrakło tradycyjnego pożegnania i Mszy św. o godz. 5.00 rano w Kokotku ani też błogosławieństwa ks. bpa Jana Wieczorka. Rekordowa grupa 37 uczestników wyruszyła w kierunku Berlina. Nocleg w Kątach Wrocławskich w świetnych warunkach i po nabiciu 190 km!

Dzień 1

Poniedziałek 03.08

Piękny, owocowy sad z basenem, studnia z orzeźwiającą wodą i prysznic dla każdego. Oto nagroda za pierwszy dzień ciężkich rowerowych zmagań, z dużą dawką kilometrów i stopni Celsjusza. Jednak zanim opowiemy, jak nasi radośni cykliści trafili w to miejsce, warto cofnąć się do wczesnego poranka i prześledzić na spokojnie przebieg wydarzeń. :)

Jeszcze przed wschodem słońca 37 rowerowych śmiałków w towarzystwie swoich rodzin i przyjaciół rozpoczyna dzień od Eucharystii. Słuchając Słowa Bożego i refleksji ks. bp Jana Wieczorka koncentrują swoją uwagę na rozpoczynającej się właśnie wyprawie. Wyprawie niebanalnej, w trakcie której pragną otaczać modlitwą rządzących światem, prosząc, by angażowali swe działania w budowanie cywilizacji życia, pełnej pokoju i szacunku dla każdego człowieka.

Przeczytaj więcej tutaj!

tagi: niniwa, wyprawa radość życia
2015-08-05 08:19:54 U.M.

Galeria: Wyprawa Radość Życia - start

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x