Wyprawa Radość Życia - dzień 4

Okazuje się że generowanie Radości Życia działa! Z pozoru i w pierwszym kontakcie nieco zamknięci ludzie spotykani na trasie, z czasem okazują się otwierać na dobry klimat wokół grupy wesołych rowerzystów. Tak stało się po jakimś czasie po wczorajszym rozbiciu obozowiska, gdy z początku niepewny, ale ostatecznie życzliwy gospodarz udostępnił podróżnikom wodę i umywalkę. I dziś trud rowerzystów po przejechanych 184 km nagrodziły dobre warunki noclegowe, przy plaży z darmowymi prysznicami!

Dzień 4

Czwartek 06.08

Jak napisał święty Paweł „kto zaś hojnie sieje, ten hojnie zbierać będzie” (2 Kor 9,6). NINIWA Team kolejny dzień wiele z siebie daje. Wiele radości, wysiłku i modlitwy, a pierwsze owoce tych poświęceń są im natychmiast zwracane.

Jest 4.00 rano, choć budzący się o tej porze umysł jest jeszcze w czasie nocnym. Trzeba wstać, zjeść, spakować się, wsiąść na rower i jechać. A to wszystko w jedną godzinę, żeby nie opóźniać wyjazdu całej ekipy. Grupa jest niezwykle zmobilizowana, 37 osób jak jeden mąż o równej 5.00 wyrusza w drogę dzielić się radością.

Przeczytaj więcej tutaj!

tagi: niniwa, wyprawa radość życia
2015-08-07 10:17:47

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x