Letni obóz STS Victoria

Tegoroczny obóz zorganizowany przez STS VICTORIA Lubliniec, gościł w Górkach Wielkich, jak zawsze na długo pozostanie w naszych sercach. Świetna kuchnia, ciekawy ośrodek Sangos, dobre miejsce do trenowania, konkretna i miła obsługa. Wspólnie spędzone dni, przyniosły nam wiele pięknych i niezapomnianych chwil....

 Było sporo emocji, dużo aktywności, zaczerpnęliśmy trochę sztuki – Centrum Kultury i Sztuki Dwór Kossaków, podnieśliśmy niedobory cukru – Cukiernia Bajka, łapaliśmy oddech na szlakach górskich, promieni słońca szukaliśmy na plażach przy rzece Brennica. Dużo radości sprawił zwyczajowy chrzest sportowy, podchody z zadaniami, przygotowane przez starsze zawodniczki. Mimo upałów zawodniczki „ostro” trenowały, by podnieść umiejętności techniczne i taktyczne w piłce siatkowej, które na pewno zaowocują w nadchodzącym sezonie. Pod koniec obozu mieliśmy możliwość zagrania sparingu z drużynami KPKS Halemba, którzy również przygotowywali się do przyszłego sezonu. Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni z naszych postępów szkoleniowych, co było widać na parkiecie.
Dziękujemy Zawodniczkom za ambicję, wyrozumiałość, pasję, pracę na treningach, za chęć pokonywania trudności, za wzorową postawę, za radość, za życzliwość, empatyczność, za wytrwanie do końca.
Kadrze i Zarządowi dziękujemy za przygotowanie obozu, solidność, błysk w oczach, ciepłe słowa, mądre rozmowy, zaufanie, kreatywność, za miłą atmosferę, pracę na treningach.

Obóz po raz kolejny, odbył się dzięki dofinansowaniu przez Burmistrza Miasta Lubliniec.

tagi: STS Victoria Lubliniec, Siatkówka, Sport
2015-08-10 12:50:55 M. Ł.

Galeria: Letni obóz STS Victoria

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
smaczona 2015-08-14, 19:51:41

Victoria
może by coś innego umieścić o sporcie Lubliniec.info bo ciągle albo badminton albo cudowna Victoria

  Zgłoś komentarz

Zniesmaczona 2015-08-10, 18:23:24

Zawodniczkom
Dziękujemy ZawodniczkOM. Wiem,że upał, ale ktoś, kto zamieszcza informacje na tej stronie, powinien dbać o prawidłowość wpisów. Nie zniżajcie się proszę do poziomu Dodatku Lublinieckiego e dzienniku Zachodnim.

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x