Wyprawa Radość Życia - dzień 8 - nowe zdjęcia

Dzisiejszy dystans to klasyczne wyprawowe 150 kilometrów. Padający przez pół dnia deszcz, przyczynił do kilku wywrotek (na szczęście kontrolowanych). Trasa prowadziła przez Zagłębie Ruhry i Westwalii. A nocleg? W pierwszym napotkanym gospodarstwie tuż za granicę holenderską. Przepiękny ogród z tarasem, równa jak dywan trawa, to raj noclegowy dla naszych śmiałków.

Dzień 8, Poniedziałek 10.08

Ze względu na komfortowe warunki noclegowe dzisiejsza pobudka została przesunięta na… 5.15. Kiedy wszyscy byli już gotowi do drogi nadszedł czas podziękowań i pożegnania. Choć grupa przebywała w Dortmundzie zaledwie niecałe 40h, wszyscy zdążyli się zżyć z ludźmi, którzy tak uprzejmie ich przyjęli. Za otrzymane dobro wyprawowicze serdecznie dziękują i mają nadzieję, że radość i pozytywna energia, którą tutaj zostawili zostanie z mieszkańcami na dłużej. Jednak to dopiero pierwszy tydzień wyprawy i trzeba ruszać dalej, w nadziei, że takich ludzi jak rodzina o. Tomka oraz ich sąsiedzi będzie znacznie więcej.

Przeczytaj więcej tutaj

tagi: niniwa, wyprawa radość życia
2015-08-11 10:49:59 U.M.

Galeria: Wyprawa Radość Życia - dzień 7 i 8

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x