Wyprawa Radość Życia - dzień 9

Wtorkowe 150 kilometrów to jazda holenderskimi a następnie belgijskimi ścieżkami rowerowymi. Trud jazdy, awarii rowerowych nagrodzili ludzie spotkani po drodze. Pierwszym z nich okazał się pracownik sklepu, który obdarzył śmiałków koszem czekoladowych, wielkanocnych jajeczek. Rowerzyści zinterpretowali ten gest i zaczęli hojnie obdarować przechodniów Radością Życia! Zaczepiali gapiów, podarowali dzieciom otrzymane czekoladki a przede wszystkim uśmiech. Dzięki pomocy życzliwych ludzie swój dzienny dystans, zakończyli na belgijskiej farmie, gdzie mogli spokojnie rozłożyć namiot i zasnąć przed kolejnym radosnym dniem.

Dzień 9, wtorek 11.08

Dzisiaj NINIWA Team przeżyła małą podróż w czasie! Ekipa cofnęła się do świąt Wielkanocy, a wszystko za sprawą ... czekolady :). A jak to? Zapraszam do lektury!

Dzień dobry! Ach jakże dobry! 5.00 rano pobudka. Atmosfera, choć chłodna ze względu na wczesną porę, zostaje bardzo szybko rozgrzana przez życzliwych gospodarzy, którzy bez uprzedzenia przynoszą grupie całą masę świeżutkich bułeczek, chlebów i ciastek piernikowych. Wszystko przepyszne, a do tego w takich ilościach, że jeszcze zostaje na prowiant na dalszą drogę.

Przeczytaj więcej tutaj

tagi: niniwa, wyprawa radość życia
2015-08-12 08:28:16 Niniwa Team

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x