Reklama Lubliniec Info

Wyprawa Radość Życia - dzień 12, 13, 14 - foto

Niedzielny odpoczynek rozpoczął się wyjątkowo leniwie. Spanie do 9.30 i bardzo obfite śniadanie. Życzliwi parafianie i gospodarze włożyli całe serce aby przyjąć jak najlepiej naszych śmiałków w Peterborough. Cały Boży dzień przebiegł na wzruszających spotkaniach z Polakami, którym rowerzyści poprzez rozmowy i poświęcony czas przekazali całą radość jaką przywieźli.

Dzień 12, piątek 14.08

Tegoroczna wyprawa niesie ze sobą pewną nowość. Otóż z geograficznego punktu widzenia śmiałkowie już osiągnęli cel wyprawy! W końcu jechali na Wyspy Brytyjskie, na których postawili dzisiaj swoje nogi i rowerowe koła. Teraz przez ponad cztery tygodnie będą ten „cel” konsumować! Ciekawe jak to się będzie przekładać na pokonywane kilometry? :) Musimy też uwzględnić przy tej okazji zmianę czasu lokalnego dla podróżników, który teraz jest o godzinę wcześniejszy od naszego, polskiego.

Przeczytaj więcej tutaj

Dzień 13, sobota 15.08

Dzisiejszą relację zaczniemy od serdecznych podziękowań dla wyprawowej weteranki Sary oraz jej męża Piotrka, którego poślubiła pod koniec wyprawy na Syberię. Odwiedzili oni wczoraj późnym wieczorem grupę i na powitanie obdzielili każdego cyklistę paczuszką. W środku tej niespodzianki można było znaleźć same skarby: mandarynki, bananki, jabłuszka, słodycze, a przede wszystkim przepyszną bułkę własnoręcznie i od serca przez Sarę przygotowaną. Jak podaje ekipa, buła była strzałem w dziesiątkę, choć nic w tym dziwnego, bo Sara jako doświadczona „wyprawówka” wie czego potrzeba. Po takiej przyjemnej niespodziance rowerzyści mogli spokojnie zapaść w sen pełny marzeń o kolejnych kilometrach…

Przeczytaj więcej tutaj

Dzień 14, niedziela 16.08

Dzień święty święcić! Z tym przykazaniem NINIWA Team jest za pan brat i jak co tydzień niedzielę spędza na odpoczynku i wspólnym radowaniu się z życia. Boża Opatrzność niewątpliwie nad nimi czuwa, co chwilę zsyłając na ich drogę życzliwych Aniołów. Kolejne ich zastępy nawiedziły ekipę dzisiaj, choć czy to może raczej NINIWA Team zawsze nawiedza małe nieba na ziemi?

Przeczytaj więcej tutaj

 

tagi: niniwa, wyprawa radość życia
2015-08-18 08:40:50 Niniwa Team

Galeria: Wyprawa Radość Życia - dzień 12, 13, 14

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x