Reklama Lubliniec Info

Wyprawa Radość Życia - dzień 16 - nowe zdjęcia

Typowa angielska pogoda zniechęciła nieco rowerzystów NINIWA Team i rozpoczęli oni dziś swój dzień od Mszy świętej, próbując nieco przeczekać ostry deszcz. Pogoda niewiele się jednak zmieniła, a grupa zrobiła dziś tylko jeden dystans do Yorku. Jednak nie z powodu braku sił, a dzięki miłemu zaproszeniu noclegowemu pewnej dobrej kobiety!

Dzień 15, wtorek 18.08

Po spokojnej nocy nastał dzisiaj niespokojny poranek. Leje jak z przysłowiowego cebra i nie zanosi się, żeby miało przestać. Z racji tego, że warunki noclegowe są wyśmienite zapada decyzja o odprawieniu Mszy św. już o 6 rano. Ewidentnie nikomu nie chce się jechać w taką pogodę. Msza trwa długo, a później jeszcze ks. Rafał zaprasza na kawę, która przeciąga się do 8.30. Gospodarz NINIWA Team jest odpowiedzialny za duszpasterstwo akademickie Emaus w Częstochowie i wspólnie z o. Tomkiem pracują przy organizacji przyszłorocznych Światowych Dni Młodzieży. Wspólnych tematów więc nie brakuje i pewnie tak można by rozmawiać do wieczora. Wyprawa jednak rządzi się swoimi prawami, a te w tej chwili mówią: nie ważne że pada, czas jechać! :) Chwila na podziękowania (a jest za co!) i pożegnania, no i w drogę.

Przeczytaj więcej tutaj

tagi: niniwa, wyprawa radość życia
2015-08-19 08:36:03 Niniwa Team

Galeria: Wyprawa Radość Życia - dzień 16

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x