Wyprawa Radość Życia - dzień 18

Niespodzianka! Piątek będzie dniem wolnym! Takie słowa lidera padły już na początku czwartkowego dnia. I tak, rowerzyści po 195 kilometrach dojechali do stolicy Szkocji – Edynburga. Niespodzianką okazał się powrót do tradycji wyprawowej, jakim jest całodzienny dzień wolny w stolicy. A nocleg? Kolejni aniołowie na rowerowej trasie! Piątkowy odpoczynek, rowerzyści mają zapewniony w przykościelnym ogrodzie, gdzie niczego im do szczęścia nie brakuje.

Dzień 18, czwartek 20.08

Jedziemy! Na powitanie bardzo przyjemna droga wzdłuż morza. Piękny widok cieszy oko, do tego wiatr w plecy i pogoda wręcz idealna na rower. Kilometry lecą więc niezwykle sprawnie. Tak mija pierwszy, 60-kilometrowy dystans, potem drugi 57-kilometrowy i trzeci 50-kilometrowy. Na liczniku już 167 km jednak to dopiero czas na przerwę obiadową w sielskim, łąkowym wydaniu. Witamy w Szkocji!

Przeczytaj więcej tutaj

tagi: niniwa
2015-08-21 09:00:14 Niniwa Team

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x