Wyprawa Radość Życia - dzień 19, 20, 21

Rowerzyści NINIWA Team parafrazują klasyczny okrzyk szkockiego bohatera narodowego i zamiast „wolność” wykrzykują „radość”. Wyprawa „Radość Życia” dotarła do zielonej i pięknej Szkocji!

Dzień 19, piątek 22.08

Znów tak późno idziemy spać, po tak długim i męczącym dniu. Choć w sumie szkoda, że nie dokręciliśmy tych 5 km, bo byłaby „2” z przodu... No ale nic, cieszmy się z tego co mamy! Mam mój kochany namiot, wygodną karimatę i cudowny, mięciutki śpiworek! A do tego mamy spokojny, bezpieczny nocleg, gdzie nie musimy się martwić o nocnych intruzów. Och, jaka błoga cisza... A może jednak nie? Co to za skrzeczące dźwięki? Ech, jakie głośne i naprzykrzające się. O co chodzi?... A no tak, przecież śpimy nad morzem. Nie wiedziałam, że mewy są takie głośne! Przecież zmarłego wybudzą! Gdzie są moje stopery do uszu?!...

Przeczytaj więcej tutaj

Dzień 20, sobota 22.08

Jeśli na coś można narzekać na wyprawie z NINIWA Team, to tylko na konieczność dyscypliny. Jazda według określonego szablonu może czasem szalonych podróżników męczyć bardziej, niż samo napędzanie roweru. Dlatego dzisiaj rowerzyści wprowadzają „dzień bez spiny”. Nikt nie pyta o pozostałe do celu kilometry, o czas do końca przerwy, czy o plany noclegowe. Po prostu cieszą się byciem w drodze.

Przeczytaj więcej tutaj

Dzień 21, niedziela 23.08

Witamy na półmetku wyprawy! Minęło już 21 dni, odkąd rowerzyści opuścili rodzimy Kokotek i wyruszyli na przeciw brytyjsko-polonijnej przygodzie. Przez te trzy tygodnie NINIWA Team otrzymała tak wiele dobra, życzliwości i miłości, że nie jest w stanie słowami za to podziękować. Pozostaje tylko modlitwa, rozbrzmiewająca w sercu każdego uczestnika.

Przeczytaj więcej tutaj

tagi: niniwa, wyprawa radość życia
2015-08-24 08:57:15 Niniwa Team

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x