Wyprawa Radość Życia - dzień 23; foto i wideo

Skromniejsze niż zwykle 140 km na liczniku to efekt zasady „są Polacy – jest i czas”. Spotkany dziś p. Krzysztof, też ma pozytywne doświadczenia z Wielką Brytanią i życzliwością osób wokół. Ponadto rowerzystów spowolniły nieco piękne widoki, a zachwyt najwyraźniej odbierał dech przy pokonywaniu górskich odcinków. Punkt programu dzisiejszego popołudnia to odwiedziny potwora z Loch Ness!

Dzień 23, wtorek 25.08

Dolina, wokół niezalesione, acz żywo-zielone od traw góry, na nich stada pasących się baranów, koni i krów, zaś wewnątrz rzeka i jezioro. Istne bajkowe krajobrazy! Takie eldorado dla oczu naszych rowerzystów serwowała dzisiaj Szkocja. Rowerzyści zjechali wzdłuż całe jezioro Loch Ness wypatrując w odmętach wody osławionego potwora. Choć żadnego stwora nikt nie zauważył, to każdy poświęcił chwilę na rozmyślania o nieco innych potworach, które będąc codziennie wokół nas czyhają na dobrą okazję do zagmatwania naszego sumienia.

Przeczytaj więcej tutaj

tagi: niniwa, wyprawa radość życia
2015-08-26 09:24:28 Niniwa Team

Galeria: Wyprawa Radość Życia - tydzień 3

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x