Wyprawa Radość Życia - dzień 24

Szkocja zaskakuję ekipę pięknymi widokami! Z dnia na dzień jest coraz piękniej. Pomimo deszczu, zimna, wiatru i awarii rowerowych silna motywacja jaką jest wiara i posłuszeństwo, pcha NINWA Team do przodu! Wczoraj przejechali 143 kilometry docierając na miejsce noclegowe do Glasgow.

Dzień 24 środa 26.08

Melodię dzisiejszego poranka grał niczym nieskrępowany deszcz, bezczelnie tłukący w namioty zaspanych rowerzystów. Wniosek jest tylko jeden – pobudkę trzeba przesunąć, z 5.00 na 6.00. Decyzja okazuje się trafna, ponieważ godzinę później deszcz już nie pada i można się zbierać do drogi. Pierwsza godzina jazdy to nieustający zachwyt otaczającym krajobrazem. Prawdopodobnie najładniejsze widoki od początku wyprawy. Niestety, podróżnicy zdaje się przyoszczędzili na biletach na ten spektakl, bo już po godzinie opadła kurtyna zasłaniając cudowne pejzaże. Kurtyna deszczu oczywiście.

Przeczytaj więcej tutaj

tagi: niniwa, wyprawa radość życia
2015-08-27 07:31:50 Niniwa Team

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x