Reklama Lubliniec Info

Wyprawa Radość Życia - dzień 30

Dzisiejszy dzień doskonale obrazuje uroki Irlandii. Chłodny poranek, liczne podjazdy, silny wiatr i piękne krajobrazy! Nad brzegiem Oceanu o. Tomek odprawił Mszę świętą podczas której uczestnicy dzielą się świadectwami życia, co bardzo umacnia grupę i daje motywację do ciągłej jazdy oraz chęci do jeszcze głębszego przeżywania wyprawy. Nocleg po przejechaniu 160 km rowerzyści znaleźli niedaleko szkoły z widokiem na Ocean Atlantycki!

Dzień 30, wtorek 01.09

„Szczęście tylko wtedy jest prawdziwe, kiedy się nim dzielimy”. Słowa napisane kiedyś przez podróżnika Christophera McCandlessa są prawdą, którą codziennie na nowo odkrywają nasi rowerzyści. Wiedzą, że dzięki wspólnocie są w stanie prawdziwie cieszyć się życiem, razem weselić w chwilach radości oraz nawzajem wpierać w chwilach zwątpienia. Dzielenie się z drugim człowiekiem swoim życiem: przemyśleniami, doświadczeniami, czy nawet rzeczami, jest niezwykle umacniające i skutkuje prawdziwym szczęściem.

Przeczytaj więcej tutaj

tagi: niniwa, wyprawa radość życia
2015-09-02 09:36:20 Niniwa Team

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x