Wyprawa Radość Życia - dzień 35 - zdjęcia

Wyprawa Radość Życia - dzień 35 - zdjęcia

7 września 2015, godz. 13:15
Niniwa Team
Udostępnij: Kopiuj link

Ostatnią wyprawową niedzielę rowerzyści spędzili w Polskiej Misji Katolickiej w Lancaster. Spotkania z rodakami są niezwykle cenne dla grupy. Śmiałkowie po Mszy mieli okazję porozmawiać z Polakami i doświadczyć ich wielkiej gościnności. Dzięki nim niedziela po raz kolejny staję się niedzielą obfitością! Parafianie chętnie obdarowują NINIWA Team słodkościami i pyszną pomidorówką! Niniwici czują, że cała ich wyprawa odbywa się pod parasolem Bożej opieki.

Dzień 35
Po długim, regeneracyjnym śnie rozpoczyna się ostatnia (w tym roku) typowo wyprawowa niedziela. Od rana w kuchni krząta się Hania z Szymkiem, którzy przygotowują dla całej grupy śniadanie. Pomaga im Filip (!), Sylwia i Kleryk. Dzięki temu o 8.30 wszyscy zasiadają przy stole, by wszamać pyszny posiłek. Później wszyscy z wolna idą do kościoła na adorację, by o 10.00 w skupieniu wziąć udział we Mszy św. razem z parafianami. Eucharystii przewodzi ks. Romek, zaś o. Tomek ma okazję podzielić się doświadczeniem Radości Życia w trakcie homilii.

Przeczytaj więcej tutaj

Galeria: Wyprawa Radość Życia - tydzień 5

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu