Powitaj rowerzystów z radością!

Choć wyprawa „Radość Życia” jeszcze ciągle trwa, nieuchronnie zbliżamy się do jej końca. Tym samym planujemy przywitanie jej uczestników, czyli naszych Nosicieli Radości! Jak ten dzień będzie wyglądać?

W niedzielne popołudnie, 13 września zapraszamy wszystkich uśmiechniętych, pełni życia sympatyków NINIWA Team! Spotykamy się w Kokotku na terenie Centrum Formacji NINIWA.

Radosne oczekiwania umili nam koncert reggae ETNA KONTRABANTE! Start o godzinie 17.00! Zespół swoją skoczną muzyką doskonale wprowadzi nas w hasło wyprawy z jaką nasi śmiałkowie rowerowi jeździli po Wyspach Brtyjskich – Radość Życia! Natomiast planowany przyjazd rowerzystów z lotniska odbędzie się o 18.30!

Zaskoczmy ich naszą RADOŚCIĄ ŻYCIA!

Czekamy na Ciebie w Kokotku:)

Plan przywitania rowerzystów:

17.00 Koncert ETNA KONTRABANTE

18.30 Przywitanie rowerzystów, wywiady, rozmowy, anegdoty

Ponad godzinę dobrej zabawy „sponsoruje” dla mieszkańców Lublińca i okolic, a także wszystkich przyjezdnych gości nasze Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA wsparte pomocą Burmistrza Miasta Lublińca!

tagi: Lubliniec, powiat lubliniecki, niniwa, Kokotek, wyprawa radość życia
2015-09-09 14:48:56 Niniwa Team

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x