Powitaj rowerzystów z radością!

Powitaj rowerzystów z radością!

09.09.2015 14:48
Niniwa Team
Czytanie treści strony dostępne

Choć wyprawa „Radość Życia” jeszcze ciągle trwa, nieuchronnie zbliżamy się do jej końca. Tym samym planujemy przywitanie jej uczestników, czyli naszych Nosicieli Radości! Jak ten dzień będzie wyglądać?

W niedzielne popołudnie, 13 września zapraszamy wszystkich uśmiechniętych, pełni życia sympatyków NINIWA Team! Spotykamy się w Kokotku na terenie Centrum Formacji NINIWA.

Radosne oczekiwania umili nam koncert reggae ETNA KONTRABANTE! Start o godzinie 17.00! Zespół swoją skoczną muzyką doskonale wprowadzi nas w hasło wyprawy z jaką nasi śmiałkowie rowerowi jeździli po Wyspach Brtyjskich – Radość Życia! Natomiast planowany przyjazd rowerzystów z lotniska odbędzie się o 18.30!

Zaskoczmy ich naszą RADOŚCIĄ ŻYCIA!

Czekamy na Ciebie w Kokotku:)

Plan przywitania rowerzystów:

17.00 Koncert ETNA KONTRABANTE

18.30 Przywitanie rowerzystów, wywiady, rozmowy, anegdoty

Ponad godzinę dobrej zabawy „sponsoruje” dla mieszkańców Lublińca i okolic, a także wszystkich przyjezdnych gości nasze Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA wsparte pomocą Burmistrza Miasta Lublińca!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu