Wyprawa Radość Życia - zakończona FOTO

Wczoraj wieczorem zakończyła się tegoroczna wyprawa Radość Życia grupy Niniwa Team. 3 sierpnia wyruszyli na rowerach z Kokotka w stronę Wielkiej Brytanii. Codzienne relacje można było śledzić w naszym serwisie (tag). W niedzielę rowerzyści przylecieli samolotem z Londynu do Katowic, ale ostatnie kilometry zostały pokonane na rowerach.

Godzina przyjazdu była zaplanowana na 18:30 i o tej porze Niniwa Team pojawiła się w Kokotku, tylko... wg czasu angielskiego. Wcześniej na scenie wystąpił zespół Etna Kontrabande. Tak się złożyło, że kilka tygodni temu grupę żegnały władze kościelne, a wczoraj witały władze samorządowe: Zastępca burmistrza Anna Jonczyk-Drzymała, Przewodniczący Rady Miejskiej w Lublińcu - Gabriel Podbioł, Przewodniczący Rady Miejskiej Miasta Siedlce - Henryk Niedziółka. 

Na śmiałków czekali oczywiście rodziny, przyjaciele, znajomi oraz osoby, które znały rowerzystów z codziennych relacji, które pojawiały się w Internecie. Były łzy, radość, podziękowania czy tort i niespodzianka przygotowana przez Kasię i Filipa. Już wkrótce zamieścimy szczegółową relacje z ostatniego dnia wyprawy przygotowaną przez Justynę i Mateusza, który w tym roku opisywali przygody rowerzystów.

Jak przystało na koniec wyprawy... czas na kolejną książkę. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich zainteresowanych 21 listopada do Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu na promocję książki z tegorocznej wyprawy "Radość Życia".

Galeria: Wyprawa Radość Życia - zakończenie

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
xyz 2015-09-14, 16:32:50

Nareszcie!!!!!

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x