Spłonęły 4 samochody

Spłonęły 4 samochody

16.09.2015 8:35
Czytanie treści strony dostępne

Lublinieccy policjanci i biegły z zakresu pożarnictwa wyjaśniają okoliczności pożaru hali, do którego doszło na ulicy Oleskiej. Ogień strawił 4 samochody, znajdujące się w pomieszczeniach. Śledczy nie wykluczają podpalenia.

Do zdarzenia doszło po godzinie 1.00 w nocy z soboty na niedzielę. Pracownica znajdującej się w pobliżu stacji benzynowej, zauważyła dym wydobywający się z pobliskiego budynku. Kobieta natychmiast powiadomiła straż pożarną. Na miejsce udali się także lublinieccy policjanci wraz z biegłym z zakresu pożarnictwa. W akcji gaśniczej uczestniczyło 6 zastępów straży pożarnej. Szybko rozprzestrzeniający się ogień strawił jednak 4 pojazdy znajdujące się wewnątrz hali. Wartość strat oszacowano na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Po wstępnych oględzinach i ustaleniach, śledczy i biegły z zakresu pożarnictwa nie wykluczają podpalenia.

Galeria: Spłonęły 4 samochody

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu