Tour de Kokotek… po raz siódmy!

To już VII edycja Tour de Kokotek! 19 września, spotkamy się w Kokotku by podjąć rowerowe wyzwanie! Podobnie jak przed roku, będzie to jazda indywidualna na czas, która zostanie podzielona na kilka kategorii wiekowych i trudnościowych.

Każdy znajdzie dystans dla siebie, więc tym bardziej zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkich mieszkańców Lublińca jak i gości! Wyścig poprowadzi przez malownicze, leśne tereny w okolicach Kokotka oraz trasy rowerowe Lublińca. Proponujemy przygotować na wyścig rower trekingowy. Na najlepszych oczywiście czekają cenne nagrody.

Tour de Kokotek 2015 odbędzie się niecały tydzień po powrocie rowerzystów z Wyprawy „Radość Życia”. Czy „Nosiciele Radości” zdominują Kokotek? Będą szybciej kręcić? Zmierz się z nimi w wyścigowej rywalizacji bez sakw? Spróbuj!

Zobacz do której kategorii należysz!

Kategoria 1. do lat 6. – 1 km

Kategoria 2. 7 do 10 lat. – K/M 4 km

Kategoria 3. 11 do 15 lat. – K/M 5 km

Kategoria 4. 16 do 35 lat. – K/M 40 km

Kategoria 5. 35 do 50 lat. – K/M 40 km

Kategoria 6. 50 i więcej lat. – M 40 km, K 5 km

Jednak na samym ściganiu się nie skończy! Kiedy tylko kolarze opuszczą szosę zostaną rozdane nagrody i zaczniemy rozrywki sportowe: siatkówka, piłka nożna. Zachęcamy do wzięcia udziału!

Zapisy i start wyścigu Tour de Kokotek odbędą się 19 września o godzinie 10:00! Zapisy prowadzi o. Tomasz Maniura OMI przed wjazdem do ośrodka Centrum Formacji NINIWA.

Kiedy?
19 września. Start i zapisy godzina 10.00
Gdzie?
Kokotek i Lubliniec
Prowadzi:
o. Tomasz Maniura OMI

Zadanie dofinansowane przez Burmistrza Miasta Lublińca w ramach projektu „ Sportowy Kokotek”

tagi: Lubliniec, powiat lubliniecki, niniwa, Kokotek
2015-09-17 12:51:00 kokotek.pl

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x