Szkółka pływania - edycja jesienna

Szkółka pływania - edycja jesienna

6 października 2015, godz. 10:39
WOPR Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Zapisy już ruszyły !

Szkółka pływania
"Edycja Jesienna"
Nauka pływania dla dzieci, na basenie krytym w Lublińcu.

Serdecznie zapraszamy !

Serdecznie zapraszamy dzieci na udział w zajęciach z nauki pływania, w ramach programu „Już Pływam”. Cykliczne zajęcia uczące podstaw nauki pływania, będą prowadzone 2 razy w tygodniu.
Rozpoczęcie zajęć dnia 13.10.2015 rok. Uczestnicy nauki pływania powinni mieć ukończone 8 lat. Zapisy na zajęcia będą się odbywać w formie zgłoszeń, na adres e-mail plywaniezapisy.lubliniec@op.pl z dopiskiem (Jesienna szkółka pływania), w treści proszę wpisać imię i nazwisko dziecka, adres zamieszkania, wiek, jaka szkoła, organizator odeśle odpowiedź o zakwalifikowaniu się dziecka, i terminie zajęć Celem kursu jest popularyzacja nauki pływania, oraz podstawowych zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą, wśród dzieci i młodzieży oraz ograniczenie w ten sposób statystyki utonięć. Propagowanie wśród dzieci i młodzieży, sportowej rywalizacji, upowszechnianie zasad Kultury Fizycznej, zmobilizowania dzieci do podjęcia działań w zakresie poprawy swoich umiejętności pływackich.
Ilość miejsc ograniczona! Na pierwsze zajęcia dzieci muszą przyjść z rodzicami. Zajęcia będą prowadzone przez Instruktora Pływania.
Koszt udziału w zajęciach na podstawie aktualnego cennika na pływalni.
Info., tel., 502-276-218

Partnerzy: - Zarząd Gospodarki Komunalnej Lokalowej i Ciepłownictwa w Lublińcu.
- Urząd Miejski w Lublińcu.
- WOPR Lubliniec

Serdecznie zapraszamy.

Impreza pod patronatem Burmistrza Miasta Lublińca.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu