Wystawa „Dziecięce pasje”

Wystawa „Dziecięce pasje”

28 października 2015, godz. 9:51
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Galeria pod Glinianym Aniołem zaprasza 13 listopada 2015 o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii „Dziecięce pasje” autorstwa Czesławy Włuki.

Czesława Włuka jest projektantem graficznym. Z wyróżnieniem ukończyła WSTI w Katowicach o specjalności fotografia dokumentalna. Największą pasją oprócz fotografii jest malarstwo oraz grafika. Brała dwukrotny udział w Plenerze Międzynarodowym - Plenerskie Żory. Ma na swoim koncie kilka wystaw indywidualnych: w Lublińcu, Koszęcinie i Krupskim Młynie oraz grupowe na Węgrzech w Mezokovesd, w Gliwicach, Zabrzu oraz w Tychach. Laureatka licznych konkursów. Zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie Fotomaraton 2015 w Częstochowie. Prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci w Pracowni Pod Zamkiem. Aktualnie studiuje na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Sponsorem wystawy jest firma Inspiration-Studio.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu