Promocja książki FAŁSZYWY DEKRET

Promocja książki FAŁSZYWY DEKRET

23 listopada 2015, godz. 13:24
Lubliniec.Info
Udostępnij: Kopiuj link

W sobotę o godz. 17:00 w Hotelu Zamek Lubliniec rozpoczęła się promocja książki "FAŁSZYWY DEKRET" zawierająca opowiadania mieszkańca Lublińca - Grzegorza Kopca. Zamieszczamy materiał foto wideo

Publikacja Fałszywy dekret. Opowiadania zakazane została wydane przez Wydawnictwo św. Macieja Apostoła z Lublińca, których autorem jest Grzegorz Kopiec - mieszkaniec naszego miasta. Jest to jego pierwsza wydana książka. Wcześniej jego prace można było przeczytać w czasopismach tematycznych, czy w publikacji "Nieznana Lubliniecka Legenda", w której Grzegorz Kopiec otrzymał nagrodę GRAND PRIX.

Podczas sobotniej promocji książki można było nie tylko spotkać się z autorem opowiadań, ale również dowiedzieć się czegoś więcej o samym pisarzu, jego przeszłości, czy kolejnych planach wydawniczych. Wieczór poprowadził Edward Przebieracz - literat, jednocześnie wydawca książki. Spotkanie uatrakcyjnił m.in. występ muzyczny Mirosława Góreckiego.

Patronat nad publikacją Fałszywy dekret. Opowiadania zakazane objął Burmistrz Miasta Lublińca Edward Maniura, a patronat medialny m.in. Portal Lubliniec.Info.

Niecodzienny finał dnia zakochanych, mrożące krew w żyłach konsekwencje niedotrzymania słowa, zapętlenie w czasie i przestrzeni, zbierająca swe żniwo klątwa, niepokojące znaki z zaświatów... i wiele innych historii często wywołujących gęsią skórkę. Jeden autor, dwanaście opowieści i setki wystraszonych czytelników. Czy i Ty zasilisz ich szeregi?


Książkę Fałszywy dekret. Opowiadania zakazane można nabyć w cenie 20 zł w poniższych miejscach:

- Księgarnia Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lublińcu

- "Księgarenka" - ul. Mickiewicza 7, Lubliniec

- na aukcji allegro - tutaj

Archiwalna rozmowa z Grzegorzem: "Moje największe literackie marzenie – zostawić coś po sobie"

Galeria: Promocja książki Fałszywy Dekret

Zobacz całą galerię

Komentarze

A
Alexy 7 kwietnia 2017, godz. 18:26
Zgłoś
Ciekawe

Ciekawa pozycja, miałem okazję przeczytać zaraz po tym jak książka się pojawiła. Polecam wszystkim: http://wyczerpane.pl/1463,moskwa-1990-1996-wspomnienia-pierwszego-konsula-iii-rp-w-moskwie.html Książka jest niestety już niedostępna normalnie, ale za pośrednictwem tej księgarnii można ją sobie dodrukować w normalnej cenie:)

P
pies 24 listopada 2015, godz. 11:55
Zgłoś

www.wp.pl www.wp.pl

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu