Wyprawa Radość Życia - promocja książki

W sobotni wieczór w Lublińcu miały miejsce dwie promocje książek - Grzegorza Kopca (więcej informacji tutaj) oraz grupy rowerowej Niniwa Team, z tegorocznej wyprawy "Radość Życia". Również nad książką opisującej rowerowe przygody po Wielkiej Brytanii, Portal Lubliniec.Info objął patronat medialny.

Promocja książki "Radość Życia" miała miejsce w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu. Wszystkie nasze wiadomości związane z tą wyprawą można śledzić za pomocą tagu "Wyprawa Radość Życia".

Podobnie jak w zeszłych latach, przy poprzednich spotkaniach promujących książki zostały zaprezentowane filmiki z wyprawy, czy uczestnicy odpowiadali na pytania zadawane przez lidera grupy o. Tomasza Maniury OMI czy Zbigniewa Seniów.

Na zakończenie zostało zadane pytanie "Gdzie za rok", w końcu będzie to już dziesiąta wyprawa. Wszystko wskazuje na to, że będzie to Niniwa (Mosul, Irak) jednakże trwają ustalenia dotyczące dokładnej trasy ze względu na bezpieczeństwo uczestników.

Książki można nabyć za pośrednictwem strony www.niniwateam.pl

tagi: Lubliniec, powiat lubliniecki, niniwa, wyprawa radość życia
2015-11-23 14:27:18 Lubliniec.Info

Galeria: Wyprawa Radość Życia - promocja książki

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x