Wyprawa Radość Życia - promocja książki

Wyprawa Radość Życia - promocja książki

23 listopada 2015, godz. 14:27
Lubliniec.Info
Udostępnij: Kopiuj link

W sobotni wieczór w Lublińcu miały miejsce dwie promocje książek - Grzegorza Kopca (więcej informacji tutaj) oraz grupy rowerowej Niniwa Team, z tegorocznej wyprawy "Radość Życia". Również nad książką opisującej rowerowe przygody po Wielkiej Brytanii, Portal Lubliniec.Info objął patronat medialny.

Promocja książki "Radość Życia" miała miejsce w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu. Wszystkie nasze wiadomości związane z tą wyprawą można śledzić za pomocą tagu "Wyprawa Radość Życia".

Podobnie jak w zeszłych latach, przy poprzednich spotkaniach promujących książki zostały zaprezentowane filmiki z wyprawy, czy uczestnicy odpowiadali na pytania zadawane przez lidera grupy o. Tomasza Maniury OMI czy Zbigniewa Seniów.

Na zakończenie zostało zadane pytanie "Gdzie za rok", w końcu będzie to już dziesiąta wyprawa. Wszystko wskazuje na to, że będzie to Niniwa (Mosul, Irak) jednakże trwają ustalenia dotyczące dokładnej trasy ze względu na bezpieczeństwo uczestników.

Książki można nabyć za pośrednictwem strony www.niniwateam.pl

Galeria: Wyprawa Radość Życia - promocja książki

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu