Nie będzie zabawy sylwestrowej na rynku

Miasto w tym roku nie organizuje imprezy sylwestrowej na lublinieckim rynku. Taka decyzja zapadła już na początku 2015 roku. W ostatnich latach spadało zainteresowanie imprezą "Sylwester na rynku".

Koszty organizacji ostatniego wydarzenia w roku było niewspółmierne z liczbą bawiących się, głównie nastolatków. Ze względu na wyższe ryzyko imprezy miasto musiało zawierać umowę z firmą ochroniarską. Na początku mijającego już 2015 roku zapadła decyzja, że masowej imprezy na rynku już nie będzie. Środki pieniężne zostały przeznaczone na organizację koncertów na zakończenie lata. Przypomnijmy, że gwiazdą wieczoru był Grzegorz Hyży (więcej tutaj)

tagi: Lubliniec, powiat lubliniecki, sylwester, rynek
2015-12-28 13:41:13

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Kasia 2016-11-05, 17:53:07

Sylwek 2016/17
Znając życie i znów nie doczekam się sylwestra pod gwiazdami w tym roku bo i zaś pieniadze w błoto za Szpaka który jest wdlg mnie beznadziejny..

  Zgłoś komentarz

A... 2015-12-31, 17:05:46

Ja tego nie popieram..
Nie rozumiem poniższej odpowiedzi.Jak można popierać to? Jak przecież młodzież i bez imprezy tej może się upić.Moim zdaniem powinno się to odbyć,może i by było więcej ludzi.A oni po prostu sami decydują że zabawy nie będzie nie pytając oto mieszkańców nawet.

  Zgłoś komentarz

kokojambo 2015-12-31, 14:09:08

Ale glupi bedzie sylwek
A trudno to tak zamknąć zwierzynę swoja w domu? I dać ludziom młodym sie bawić ?! Teraz będzie gorzej...biedne pieski,a nocą to caly czas szczekają i trzeba okna zawierać a tu ludziom zabraniają raz w roku troche pohalasowac 5 minut i koniec juz umrą od tego?..

  Zgłoś komentarz

mieszkanka 2015-12-31, 13:25:02

Popieram
Bardzo dobra decyzja. Nie wiem czy wszyscy, którzy tak żałują widzieli jak po 24.00 wygląda pijana smarkateria w wieku 13 - 14 lat oraz jak wygląda miasto po przejściu naszej świetnej młodzieży( powywracane kosze, zniszczone znaki, powybijane szyby).

  Zgłoś komentarz

Yet Another Commentar 2015-12-31, 11:27:19

do Mieszkanka Lublińca
W 100% popieram! Lato Filmowe było świetną inicjatywą dla każdego kinomana. Co do zabawy na rynku: ludzie i tak przyjdą się bawić, z ochroną czy bez. Pytanie co później będzie można tam zastać...

  Zgłoś komentarz

Mieszkanka Lublińca 2015-12-31, 00:09:57

Jestem ZNIESMACZONY
Oby młodzież nie pokazała co potrafi - chcą się bawić - POZWÓLMY IM !!!Takie jest prawo młodości !!!!!

  Zgłoś komentarz

MIROVEGAN 2015-12-31, 00:04:39

zwierzęta - ISTOTY JAK MY
ojej ... biedne pieski............ czy pieski to jedyne zwierzęta o które tak martwią się miłośnicy zwierząt ? .... puste łby !!! codziennie morduje się miliony zwierząt żeby hipokryci mogli napchać swe obłudne bebechy !! czy tego się nie dostrzega ??? to istoty o podobnych budowach i uczuciach jak człowiek .. i tylko debil może zaprzeczyć. Kilka minut huku nie zaszkodzi . Czemu nikt nie protestuje pod rzeźniami i sklepami mięsnymi gdzie wiszą lub leżą kawałki ciał niewinnych istot !!!! codziennie bestialsko i masowo mordowane. TAK to wielki przemysł i tak wam wpojono od dzieciństwa że tak trzeba. Mięso nie jest w ogóle potrzebne do życia !! mam 100 % dowody na to i sam nim jestem. Jest wręcz szkodliwe. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU .......... ale dla zwierząt.

  Zgłoś komentarz

A... 2015-12-30, 20:14:10

Rynek
No tak.I moje plany poszły w d**e... A teraz do osób które kuźwa o jednym. Co wam przeszkadzają fajerwerki? Odezwali się pseudo obrońcy zwierząt potraficie tylko zrzędzić.Ok może to nie dobre dla zwierzaków,ale żeby to było codziennie a to raz w roku taka impreza jest,bo co to kuźwa za sylwester bez fajerwerków. I myślę że takie komentarze typu lepiej pozostawić dla siebie. Dziękuję.

  Zgłoś komentarz

Mamma Mia 2015-12-30, 18:26:15

Rynek
Może by akurat było wiecej osób? denerwuje mnie że ciagle gadka o tych psach a one po nocach szczekają za przeproszeniem jak głupie a człowiek raz w roku nie może poświętować? no weźcie powinien być i koniec bo co to za przywitanie nowego roku bez pokazu sztucznych ogni i muzyki?? bedzie klops

  Zgłoś komentarz

Lublinczanka 2015-12-30, 18:23:05

yy>
ale przecież nie było tak źle.. dużo młodzieży chodziło i na koniec wiecej osób dochodziło mógłbyś no szkoda ja co roku bywalam i było czadowo teraz sobie tego nie wyobrażam...Bez pokazu sztucznych ogni i impry. ;/

  Zgłoś komentarz

Pokaż wcześniejsze komentarze

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x