Bal karnawałowy w DDP „Klub Seniora”

Bal karnawałowy w DDP „Klub Seniora”

26.01.2016 12:25
MOPS Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Karnawał to czas zabawy, hucznych imprez i maskarad. W tym roku Seniorzy bawili się 21 stycznia od godz. 10-13 w Klubie Młyn.

- Poprzednie spotkanie mikołajkowe cieszyło się tak ogromnym zainteresowaniem, że postanowiliśmy wspólnie z Panem Grzegorzem Okrentem, który był sponsorem i pomysłodawcą, zorganizować zabawę taneczną – mówi Jolanta Olszewska Kierownik DDP „Klub Seniora” w Lublińcu.

Klubowicze tańczyli w rytmach muzyki z lat ’60 i ’80. W programie przewidziano liczne atrakcje i poczęstunek. W zabawie uczestniczyli podopieczni Klubu Seniora z pracownikami, dyrektor MOPS Panią Aleksandrą Kowalczyk oraz z Panią Joanną Dąbrowicz, jak również seniorami ze Związków Emerytów i Rencistów, uczestnikami Uniwersytetu Trzeciego Wieku, mieszkańcami DPS „Dom Kombatanta”.
Do balu kostiumowego podopieczni placówki i pracownicy wypożyczyli stroje z „Wesołego Miasteczka” na Steblowie. Zabawę rozpoczął burmistrz Edward Maniura składając wraz z Panią Anną Jonczyk-Drzymała życzenia noworoczne lublinieckim Seniorom. Bal karnawałowy był okazją do wzajemnego poznania i integracji Seniorów.

Galeria: Bal karnawałowy w DDP „Klub Seniora”

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu