Reklama Lubliniec Info
Walentynkowo i sportowo w Klubie Seniora

Walentynkowo i sportowo w Klubie Seniora

22 lutego 2016, godz. 11:14
M.J.
Udostępnij: Kopiuj link

Każdego tygodnia podopieczni Klubu Seniora działającego przy Miejskim Domu Pomocy Społecznej w Lublińcu mogą uczestniczyć w ciekawych zajęciach, czy brać udział w oryginalnych projektach. W ostatnim czasie bawili się podczas zabawy walentynkowej z udziałem DJ, czy zostały rozegrane rozgrywki bilardowe z młodzieżą z gimnazjum.

Spotkanie Walentynkowe w Klubie Seniora

W dniu 15 lutego w Klubie Seniora przy ul. Piłsudskiego 8 odbyła się zabawa Walentynkowa.
Seniorzy bawili się w towarzystwie zaproszonych gości z Domu Kombatanta. Zorganizowane były różnego rodzaju gry i konkursy, które zintegrowały wszystkich uczestników zabawy.
Starsze pokolenie udowodniło po raz kolejny, że bawić i to wyśmienicie można się w każdym wieku, wystarczą chęci, trochę odwagi i dystans do samego siebie. Do tańca przygrywał przyjaciel Klubu DJ Mateusz Wójcik.

Rozgrywki bilardowe Klub Seniora kontra Młodzież z Gimnazjum

Dnia 18 lutego w Klubie Seniora odbyły się rozgrywki bilardowe pomiędzy naszymi Seniorami a młodzieżą z Gimnazjum nr 2 w Lublińcu i Gimnazjum w Lubecku.
Klub Seniora jak i młodzież gimnazjalna wybrali po pięć najlepszych osób, które rozgrywały turniej bilardowy. Potyczki przebiegały w bardzo miłej atmosferze, toczyły się szybko i sprawnie. Wszystkie mecze stały na bardzo wysokim poziomie, zdrowa rywalizacja okazała się wspaniałą zabawą i integracją międzypokoleniową. Zwyciężył podopieczny z Klubu Seniora - Pan Henryk Pluszczyk. Nagrodą był kosz owoców "WITAMINA DLA SPORTOWCA". Juniorzy i Seniorzy bardzo miło spędzili ze sobą czas i już umówili się na rewanż.

M.J.

Galeria: Walentynkowo i sportowo w Klubie Seniora

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu