Przedstawienie

Przedstawienie "Sukienka z kawałków planet"

01.06.2016 9:02
MDK Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Miejski Dom Kultury zaprasza na przedstawienie „Sukienka z kawałków planet” w wykonaniu Małej Sceny Teatralnej prowadzonej przez Annę Trzepizur, które odbędzie się 9 czerwca 2016 roku o godz. 18:00 w sali widowiskowej MDK. Wstęp wolny.

„Sukienka z kawałków planet” to przedstawienie o małej dziewczynce, która chciałaby mieć sukienkę z kawałków planet. Jej marzenia się spełniają i dziewczynka rozpoczyna podróż w kosmos. Poznaje tajemnice galaktyki i trzy skłócone ze sobą planety, którym pomaga się pogodzić. Jak myślicie, jaką nagrodę otrzymuje? Przyjdźcie i sprawdźcie sami! W tej podróży widzowie będą mieli ważne zadanie do spełnienia.

Scenografię wykonały dzieci i młodzież z sekcji plastycznej i malarstwa emocjonalnego MDK pod kierunkiem Marzeny Zając. Kostiumy - Czesława Włuka. Gościnnie w przedstawieniu wezmą udział akrobatki ze Szkoły Podstawowej Nr 1 pod kierunkiem Agnieszki Breguły.

Komentarze

fyvu6w 2016-06-02, 10:42:55
Zgłoś
czekamy na zdjęcia!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu