Warsztaty czytelnicze „Anka Czytanka i Piotruś Pan”

Warsztaty czytelnicze „Anka Czytanka i Piotruś Pan”

24 października 2016, godz. 13:08
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

„Galeria pod Glinianym Aniołem” wraz z Anką Czytanką i Piotrusiem Panem zapraszają na warsztaty czytelnicze z elementami inscenizacji pod hasłem „Anka Czytanka i Piotruś Pan”, które odbędą się 4 listopada 2016 roku o godz. 17:00. Bilet wstępu: kasztan.

Dzieci wraz z animatorami Anną Trzepizur i Piotrem Pasiakiem przeczytają oraz odegrają kilka bajek autorstwa Anny Trzepizur. Jedną z nich będzie bajka „Szalony wiatr i cztery kasztanowe ludziki” – napisana specjalnie na tę okazję.

Czym jest bajka interaktywna? To forma aktywnego czytelnictwa. Dzieci słuchają bajki i od razu ją odgrywają. Uczestnicy wcielają się w różne role, można być księżniczką, rycerzem, a można być drzewem, ptakiem, czy wieżą. Dodatkowo pojawiają się kostiumy i rekwizyty, które wzbogacają zajęcia i pozwalają dzieciom przenieść się w świat fantazji. To okazja do kontaktu z rówieśnikami, wspólnego działania i przeżywania różnych emocji.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu