Koncert Dzieci dzieciom - dla Niepodległej. Gwiazda wieczoru Michał Szpak

10 listopada o godzinie 17:00, w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbędzie się koncert „Dzieci dzieciom – dla Niepodległej”. Organizatorem jest Fundacja „WSPIERAM cicho i skutecznie” oraz Jednostka Wojskowa Komandosów w Lublińcu. Projekt „Scena Patriotyzmu II”, w ramach którego odbywa się koncert, otrzymał dofinansowanie Ministerstwa Obrony Narodowej.

Fundacja „Wspieram Cicho i Skutecznie” działa od listopada 2013 roku, jej podstawowym celem statutowym jest opieka nad rodzinami żołnierzy wojsk specjalnych, szczególnie komandosów z Lublińca. Wśród podopiecznych są głównie przewlekle chore dzieci z rodzin wojskowych.

Prowadząc działalność statutową Fundacja stara się również popularyzować tradycje narodowe poprzez organizowanie wydarzeń kulturalnych, które pozwalają na eliminowanie negatywnych skutków misji wojskowych w rodzinach żołnierzy oraz integrację z lokalną społecznością

Podczas koncertu zostanie zaprezentowany Spektakl „Zdjęcie z Pamiętnika Klubowicza” część II w wykonaniu dzieci i młodzieży z Klubu Jednostki Wojskowej Komandosów, upowszechniający wartości narodowe i pobudzający ducha patriotyzmu, zarówno w młodym widzu, jak i starszych pokoleniach.

O artystyczną jakość spektaklu, reżyserię i scenografię zadbali pracownicy komórki wychowawczej Jednostki Wojskowej Komandosów.

Gwiazdą wieczoru będzie recital Michała Szpaka. Jego występ dodatkowo podniesie rangę wydarzenia i będzie dopełnieniem projektu „Scena Patriotyzmu II”.

Realizując niniejszy projekt, Fundacja włącza się do promowania pozytywnego wizerunku Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, a także wzmacnia działania w zakresie patriotycznego wychowania dzieci w duchu służby i wierności Rzeczypospolitej Polskiej.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w koncercie! Zapisy pod numerami telefonu:
261 101 509, 261 101 499 lub na adres e-mail: kglubliniec@psk.mil.pl. Ilość miejsc ograniczona.

tagi: Koncert, Lubliniec, klub JWK
2016-11-03 08:26:32 Lubliniec.Info

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
ewa 2016-11-04, 16:46:06

Dla niepodległej
Fajnie ,że bedzie Michał. Duży udział ludzi murowany. Pewnie Michał zaśpiewa coś na tę okazję. Dziękujemy za zaproszenie Szpaczka

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x