Anka Czytanka i Piotruś Pan

Anka Czytanka i Piotruś Pan

8 listopada 2016, godz. 10:17
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

4 listopada 2016 roku Galeria pod Glinianym Aniołem zamieniła się w literacko-teatralny plac zabaw. A to wszystko za sprawą Anny Trzepizur i Piotra Pasiaka, którzy poprowadzili warsztaty czytelnicze z elementami inscenizacji pod hasłem „Anka Czytanka i Piotruś Pan”. Licznie zgromadzone dzieciaki aktywnie włączyły się w odgrywanie czytanej bajki „Szalony wiatr i cztery kasztanowe ludziki” – napisanej specjalnie na tę okazję przez Annę Trzepizur.

Interaktywna bajka od razu przypadła do gustu naszym milusińskim. Wspólne przeżywanie fabuły było świetną okazją do kontaktu z rówieśnikami. Kostiumy i rekwizyty pozwoliły przenieść się w świat fantazji. Śmiech, ruch, zabawa – to wszystko, czego potrzeba dzieciakom do szczęścia – gościło w piątkowe popołudnie w Galerii. Jeszcze długo będziemy pamiętać emocje, które towarzyszyły podczas tych twórczych warsztatów.

Galeria: Anka Czytanka i Piotruś Pan

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu