Koncert Dzieci dzieciom - dla Niepodległej, z recitalem Michała Szpaka - zdjęcia

W przeddzień Święta Niepodległości w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbył się Koncert Dzieci dzieciom - dla Niepodległej. W pierwszej części koncertu wystąpili podopieczni Klubu Jednostki Wojskowej Komandosów. Następnie, po krótkiej przerwie, w drugiej części wydarzenia miał miejsce recital Michała Szpaka.

Podczas wydarzenia zaprezentowany został Spektakl „Zdjęcie z Pamiętnika Klubowicza” część II w wykonaniu dzieci i młodzieży z Klubu Jednostki Wojskowej Komandosów. Interesujący projekt artystyczny upowszechniał wartości narodowe i pobudzał ducha patriotyzmu. O artystyczną jakość spektaklu, reżyserię i scenografię zadbali pracownicy komórki wychowawczej Jednostki Wojskowej Komandosów. Dodatkowo kilku Podopiecznych Fundacji „WSPIERAM cicho i skutecznie” przygotowało krótką scenkę teatralną pt. "Codzienni bohaterowie", w której została ukazana ważna rola sanitariuszki, strażaka i żołnierza w niesieniu pomocy innym ludziom. Występy dzieci i młodzieży były znakomite, wykazały się one ogromnym zaangażowaniem, doskonale odegrały swoje role, a cała widownia oklaskiwała młodych artystów. Niezmiernie cieszy fakt zainteresowania Ojczyzną i aktywnego wyrażania treści patriotycznych przez młode pokolenie.
Gwiazdą wieczoru był Michał Szpak, który w swoim recitalu zaśpiewał między innymi: "Jesteś Bohaterem", "Dziwny jest ten świat", "Rosanna", "Byle być sobą", "Tic Tac Clock". Głos artysty wprowadził wszystkich w niesamowity nastrój i zachwycił swoim brzmieniem.
Jak się okazało, koncert był strzałem w dziesiątkę, dostarczył on całej publiczności sporą dawkę pozytywnych wrażeń. Wspaniały i wzruszający koncert na długo będzie pamiętany nie tylko przez widzów, ale także przez - organizatorów.

tagi: Lubliniec, powiat lubliniecki, klub JWK
2016-11-16 13:17:09 foto własne + nadesłane JWK (Michał Szpak)

Galeria: Koncert Dzieci dzieciom - dla Niepodległej, z recitalem Michała Szpaka

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x