Nagroda dla Klubu Jednostki Wojskowej Komandosów

W Poznaniu w dniach 28.11-02.12 br. odbyło się Szkolenie Kadr Kultury Wojska Polskiego. Uczestnikami byli kierownicy z klubów wojskowych oraz przedstawiciele Departamentu Kultury i Dziedzictwa MON z panem v-ce dyrektorem na czele. Podczas szkolenia został rozstrzygnięty konkurs na najlepszy Klub Wojskowy w Siłach Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej. W Wojsku Polskim działa 107 klubów rozmieszczonych w różnych garnizonach. Nasz, lubliniecki Garnizon reprezentuje Klub Jednostki Wojskowej Komandosów.

Do konkursu zakwalifikowało się 24 kluby, a w ścisłym finale uplasowało się 11 klubów – wojskowych ośrodków kultury. Tytuł Laureata I stopnia i tym samych tytuł Najlepszego Klubu Wojskowego Sił Zbrojnych RP zdobył Klub Jednostki Wojskowej Komandosów.
Jest to dla nas ogromny zaszczyt i gwarancja, że nasze działania na niwie Garnizonu i również kraju są pozytywnie odbierane a krzewione przez nas wartości i forma pracy artystyczno- kulturalnej spotykają się z najwyższą akceptacją.

Kierownik Klubu JWK Agnieszka Jakacka- Jaworska

tagi: Kultura, Lubliniec, klub JWK, jwk
2016-12-07 09:09:46 Agnieszka JAKACKA - JAWORSKA. Zdjęcia Klub JWK

Galeria: Nagroda dla Klubu Jednostki Wojskowej Komandosów

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Jerry 2016-12-10, 17:09:19

Gratuluję.

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x