Reklama Lubliniec Info

Mikołajki 2016 z ognistym pokazem FOTO

Wczoraj popołudniu na lublinieckim rynku odbyła sie impreza mikołajkowa. W porównaniu do ostatnich lat charakter tego wydarzenia był inny. O godz. 16:30 w części artystycznej wystąpił Teatr Ognia Nam-Tara w pokazie świątecznym „Mikołaj w ognistej krainie”. Nie był to pierwszy występ teatru w Lublińcu. Ostatnio występowali podczas Lublinieckiej Nocy Kultury.

W swoim programie grupa użyła nie tylko ognia, ale również fajerwerki czy nowoczesnych świateł led, które pod wpływem ruchu tworzyły świąteczne grafiki. Około godz. 17:00 Burmistrz Miasta Lublińca Edward Maniura przywitał wszystkich zgromadzonych mieszkańców, w szczególności tych najmłodszych. Wszyscy wspólnie odliczali, na pierwsze włączenie świątecznych światełek na choince, która pojawiła się na lublinieckim rynku.

Świąteczna instalacja ogrodzona jest barierkami. Nie została podjęta decyzja przez władze miasta czy szpetne zabezpieczenie zniknie. Mimo, że choinka stoi od niedawna to już odnotowano pierwsze próby jej wandalizmu.

tagi:
2016-12-07 10:16:45 Lubliniec.Info

Galeria: Mikołajki 2016

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
lc 2016-12-11, 09:50:23

Barierki
tych którzy będą chcieli zniszczyć choinkę takie barierki i tak nie odstraszą, ale zawsze jakieś względne zabezpieczenie jest. Wydaje mi sie że dobrym rozwiązaniem byłoby przystrojenie w ciekawy sposób tych barierek żeby tak nie szpeciły.

  Zgłoś komentarz

Aga 2016-12-10, 14:04:35

Choinka
Ja mam takie pytanie... dlaczego choinka jest ogrodzona? Choinka jest ładna, ale z tym ogrodzeniem wygląda okropnie! Po co w takim razie została postawiona taka choinka?

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x