Reklama na portalu Lubliniec.info

Lubliniec.info to portal informacyjny publikujący newsy oraz relacje z wydarzeń z Lublińca i okolic. Na samym Facebooku nasza strona ma ponad 7000 polubień. Czytelnikami portalu są głównie mieszkańcy powiatu lublinieckiego (Lubliniec, Gminy: Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków, Woźniki)

 

Jako portal informacyjny oferujemy także możliwość reklamy. Na naszej stronie znajdują się miejsca przeznaczone pod banery reklamowe, promowane ogłoszenia, czy artykuły sponsorowane. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami reklamy na portalu Lubliniec.info.

 

Jesteś zainteresowany reklamą? Skontaktuj się z nami: redakcja@lubliniec.info

 

Duży baner reklamowy

Rozmiary: max. 1180x200 px, do 150 KB

 

Opis: Duży baner reklamowy umieszczony w nagłówku, pojawia się na stronie głównej oraz podstronach w systemie rotacyjnym.

 

(zdjęcie)

 

Mały baner reklamowy

Rozmiary: max. 320x100 px, do 100 KB

 

Opis: Stały baner reklamowy wyświetlany na stronie głównej i podstronach. Pojawia się na stronie głównej pod sliderem, a na podstronach w prawej kolumnie. Powierzchnia na wyłączność.

 

Strona główna:

 

(zdjęcie)

 

Podstrony:

 

(zdjęcie)

 

Link reklamowy

Opis: link reklamowy zamieszczony w rubryce „Polecamy” dostępnej na stronie głównej i podstronach.

 

(zdjęcie)

 

Ogłoszenie promowane

Opis: ogłoszenie płatne znajdujące się w dziale ogłoszeń wyróżnione żółtym paskiem, wyświetlane w pierwszej kolejności w dziale głównym i kategoriach przypisanych ogłoszeniu. Możliwość publikacji do 5 zdjęć. Ogłoszenie można dodać samodzielnie za pomocą formularza (jest to bezpłatne). W celu ustawienia go jako ‘promowanego’ prosimy o kontakt mailowy.

 

(zdjęcie)

 

Artykuły sponsorowane

Oferujemy kilka rodzajów artykułów sponsorowanych:

 

Artykuł sponsorowany z datą wsteczną – publikacja artykułu w serwisie jako zwykła wiadomość/news z datą wsteczną (do 7 dni wstecz). Możliwość dodania max. 5 zdjęć.

 

Artykuł sponsorowany – publikacja artykułu w serwisie jako zwykła wiadomość/news (aktualna data). Możliwość dodania max. 5 zdjęć.

 

Artykuł sponsorowany promowany – publikacja artykułu w serwisie jako zwykła wiadomość/news (aktualna data) + umieszczenie artykułu w sliderze na stronie głównej na 10 dni. Możliwość dodania max. 5 zdjęć.

 

Artykuł sponsorowany promowany + FB – publikacja artykułu w serwisie jako zwykła wiadomość/news (aktualna data) + umieszczenie artykułu w sliderze na stronie głównej na 10 dni + publikacja na naszym facebooku. Możliwość dodania max. 5 zdjęć.

 

Czas emisji artykułów to min. 12 miesięcy. Po tym okresie redakcja może deaktywować w nich linki. Sam artykuł zostaje.

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu