Zaproszenie na premierę - „Koncert wiosenny”

Zaproszenie na premierę - „Koncert wiosenny”

26.04.2017 10:47
Lubliniec.Info
Czytanie treści strony dostępne

28 kwietnia o godz. 18:00 zapraszamy do siedziby Zespołu na premierowy „Koncert wiosenny”, w wykonaniu muzyków orkiestry Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”. W repertuarze prawdziwe perły muzyki klasycznej. Za pulpitem dyrygenckim - Krzysztof Dziewięcki i Mirosław Maciej Banach. Koncert poprowadzi Piotr Hankus. Wstęp wolny.

Na ten wyjątkowy koncert zapraszamy w najbliższy piątek o godz. 18:00, do Kameralnej Sali Koncertowej – dawnej Kaplicy Pałacowej w siedzibie Zespołu „Śląsk”. W programie premierowego koncertu przeboje muzyki klasycznej, wśród nich m.in. utwory Johanna Straussa, Antonio Vivaldiego, Johannesa Brahmsa, Siergieja Rachmaninowa, Georga Friedricha Haendla. Nie zabraknie też klasyka muzyki filmowej - Ennio Morricone i wielu innych, znakomitych utworów instrumentalnych. Maestria muzyków orkiestry Zespołu „Śląsk” to gwarancja znakomitych wrażeń artystycznych i prawdziwa uczta duchowa dla miłośników muzyki klasycznej. Zapraszamy!

Wejściówki na ten niepowtarzalny koncert można odbierać w Recepcji Zespołu „Śląsk” (tel. 034 31 06 401, email: recepcja@zespolslask.pl)
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu