Wydarzenia

Moto Mikołaje Lubliniec 2023

Arkady Klub Lubliniec

Przed nami kolejna odsłona akcji charytatywnej Moto Mikołaje Lubliniec. Program: 10:00 - zbiórka motocyklistów pod klubem Arkady w Lublińcu, 10:30 - wyjazd Moto Mikołajów z parkingu klubu Arkady w Lublińcu, 11:00 - wizyta Moto Mikołajów w RDD Koszęcin, 12:30 - wizyta Moto Mikołajów w DD Lubliniec, 13:00 - wizyta Moto Mikołajów w MOS Dobrodzień, 14:00 - powrót Moto Mikołajów na parking klubu Arkady, 15:00 - start imprezy w Klubie Arkady Lubliniec Impreza jest przeznaczona dla Wszystkich Dzieci i jest zupełnie darmowa. Na miejscu będą prowadzone animacje dla dzieci, będzie darmowa wata cukrowa, ciepłe napoje oraz wiele innych atrakcji.

Jarmark Świąteczny

Rynek Miejski w Lublińcu

Ten wyjątkowy czas w roku zbliża się wielkimi krokami. Miejski Dom Kultury zaprasza na Jarmark Świąteczny, który odbędzie się 3 grudnia 2023 roku na lublinieckim rynku w godzinach od 14:00 do 18:00. Tego dnia o godzinie 16:00 do ,,Mikołajkowa’’ zabiorą nas młodzi artyści, którzy zaprezentują się w specjalnym repertuarze i razem z nimi powitamy świętego Mikołaja.

Pogotowie Mikołajkowe

5 grudnia 2023, godz. 17:00
Galeria Pod Glinianym Aniołem

5 grudnia w godzinach od 17:00 do 19:00 w lublinieckiej Galerii pod Glinianym Aniołem dyżurować będzie nie kto inny jak Mikołaj we własnej osobie. Jeśli chcecie, aby wasza pociecha otrzymała prezent z jego rąk, dajcie znać! Zapisy pod numerem telefonu 34/351 06 88 Możecie liczyć również na pamiątkowe zdjęcie. Takie spotkanie na pewno na długo zapadnie w pamięci najmłodszych.

Czytomaniacy - Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci i młodzieży

5 grudnia 2023, godz. 17:00
Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu

Zapraszamy wszystkich młodych miłośników, pasjonatów literatury, bibliofilów i mole książkowe w wieku od 11 do 17 lat na spotkanie Dyskusyjny Klub Książki. W sympatycznej atmosferze, przy herbacie i ciastkach, uczestnicy porozmawiają porozmawiamy o książce "DOM SIÓSTR MARNOTRAWNYCH" Krystal Sutherland.

Jak czytać psa, czyli profilaktyka pogryzień

5 grudnia 2023, godz. 17:00
Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu

Lubiteka zaprasza młodzież, dorosłych i wszystkich zainteresowanych tematem na spotkanie "Jak czytać psa, czyli profilaktyka pogryzień". Spotkanie poprowadzi Anna Poremba. W trakcie zajęć dowiedz się: o komforcie, czyli co może wpłynąć na zachowanie psa; w jaki sposób komunikują się psy; o czym mówią „sygnały uspokajające” wysyłane przez psa; czy można uniknąć pogryzienia; jak zachować się w przypadku próby ataku psa; dlaczego dzieci są najbardziej zagrożone.

Wczytaj więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu