Wydarzenia

Autoprezentacja i wystąpienia publiczne

23 kwietnia 2024, godz. 17:00
Lubiteka Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu

WARSZTATY Z AUTOPREZENTACJI I WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH w ramach projektu MAMA NA SWOIM! MAMA NA ETACIE! dla mam przebywających na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym oraz nieaktywne zawodowo ze względu na opiekę nad dzieckiem. II blok tematyczny: “AUTOPREZENTACJA W PRAKTYCE”.

Żabnica // Spektakl

24 kwietnia 2024, godz. 18:00
Miejski Dom Kultury w Lublińcu

Spektakl podejmować będzie tematykę problemów społecznych takich jak: hejt, przemoc, nienawiść oraz ich wpływ na życie młodego człowieka. Za scenariusz i reżyserię odpowiedzialna jest Agnieszka Raj-Kubat. O przygotowanie wokalne artystów zadbała Katarzyna Suchara. Choreografię do spektaklu przygotował Szymon Michlewicz-Sowa. Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie!

Dzień otwarty w Mickiewiczu

25 kwietnia 2024, godz. 17:00
Zespół Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu

Zespół Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu zaprasza na Dzień Otwarty. Szkołę będzie można odwiedzić 25 kwietnia w godzinach 17:00-19:00. W programie: spotkanie z dyrektorem, prezentacja oferty edukacyjnej, występ artystyczny uczniów, indywidualne zwiedzanie szkoły.

XXIII Lubliniecka Wiosna Kulturalna

27 kwietnia 2024, godz. 9:00
28 kwietnia 2024, godz. 9:00
Miejski Dom Kultury w Lublińcu

W dniach 27-28 kwietnia odbędzie się XXIII Lubliniecka Wiosna Kulturalna. Jest to przegląd twórczości artystycznej adresowany jest do przedszkolaków, uczniów, studentów oraz zespołów w ośrodkach kultury i placówkach oświatowych. Szczegóły w artykule.

Zioła w domu i kuchni - zajęcia

27 kwietnia 2024, godz. 11:00
Lubiteka Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu

Zapraszamy na artystyczną sobotę dzieci i młodzież (dzieci młodsze pod opieką osoby dorosłej) na zajęcia kreatywno-edukacyjne "Zioła w domu i kuchni". Poprowadzi je Ewa Zawadzka z Nawłociowej Pasieki Biskupice. Na zajęciach: uczymy się, jak uprawiać zioła na parapecie, poznajemy podstawowe zioła stosowane w kuchni i rozpoznajemy je po zapachu, wykonujemy ziołowy obrazek, demonstrujemy czym są olejki eteryczne, poznajemy kilka podstawowych zapachów, robimy ekologiczne mydełko. Warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona (25 osób). Decyduje kolejność przyjścia.

Wczytaj więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu