Bank, matematyka i Ty

Bank, matematyka i Ty

8 marca 2018, godz. 9:03
Udostępnij: Kopiuj link

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wandy Kawy i Bronisławy Kawy w Kośmidrach oraz Oddział 1 Banku PKO BP w Lublińcu zapraszają do udziału w VI edycji Regionalnego konkursu wiedzy bankowej „Bank, matematyka i Ty”

Adresatami konkursu są uczniowie klas V – VI szkół podstawowych powiatu lublinieckiego oraz szkół podstawowych regionu. Szkołę reprezentuje 3 – osobowa drużyna. Zawodnicy będą rozwiązywać zadania związane z obliczeniami procentowymi(odsetki, rabaty itp.). Będą też musieli wykazać się znajomością podstawowych pojęć z dziedziny ekonomii, historii pieniądza i działalności Szkolnych Kas Oszczędności.
Konkurs odbędzie się 16 kwietnia 2018r. w godz. 9.00 - 12.00 w Szkole Podstawowej w Kośmidrach. Zgłoszenie do konkursu można nadsyłać do 10 kwietnia 2018r. na adres skokosmidry@gmail.com lub dostarczyć osobiście.

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania tutaj

W ramach przygotowań do konkursu od początku kwietnia na blogu SKO Kośmidry http://www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-kosmidry będą pojawiały się „Zadania do trenowania” . Zapraszamy do śledzenia wpisów na blogu i trenowania razem z nami.

Organizatorzy zwracają się z prośbą do nauczycieli matematyki i opiekunów SKO o zainteresowanie uczniów konkursem i zachęcenie do udziału.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu