Reklama Lubliniec Info

Mały format, wielkie wrażenie

Pinsy czyli inaczej znaczki 3D to niewątpliwe ciekawy, a przy tym dość niedrogi gadżet promocyjny. Można go wykorzystać przy bardzo wielu różnych okazjach. Warto jednak zastanowić się, jak zrobić to w taki sposób, który odróżni nas od pozostałych. Technologia nam tutaj sprzyja, warto więc z niej skorzystać.

Najprościej
Pinsy metalowe zalewane żywicą to jeden z najpopularniejszych na rynku modeli znaczków. Producenci oferują klientom całkiem szeroką galerię gotowych kształtów, z których wybrać należy nie tylko ten, który najbardziej nam się podoba, ale i ten, w który najlepiej wkomponuje się nasz materiał - logo, hasło, zdjęcie, grafika. To podstawowy argument, który powinien determinować nasz wybór. Warto zawsze poprosić też o wstępny projekt, który pokaże nam, jak finalnie nasza zapinka będzie wyglądać. Można wybrać również wersję z wyraźnie zaznaczoną metalową ramką. Jeśli przygotowujemy ważne wydarzenie, event, spotkanie, warto zatroszczyć się o to, aby pinsy były jak najbardziej oryginalne. Znaczki w klapę, wpięte na różne możliwe sposoby, będą dzięki temu chętnie noszone przez uczestników spotkania, być może wylądują na codziennych torbach albo plecakach.

Oryginalnie
Znaczki 3d czy znaczki epoksydowe to świetny sposób na to, aby się wyróżnić także dzięki oryginalnemu projektowi graficznemu. Nikt nie powiedział, że znaczki 3d trzeba robić tylko z gotowych form, że trzeba wybierać kształty, które dobrze wszyscy znamy. Z powodzeniem można zaprojektować własny znaczek 3d. Szczególnie jeśli pracujemy z producentem pinsów 3d,wtedy wszystko jest możliwe. To szczególnie wartościowe rozwiązanie, jeśli mamy ciekawą, oryginalną grafikę (pod warunkiem, że o nie wybitnie skomplikowanych i drobnych kształtach), która odwzorowuje na przykład tematykę/charakter imprezy/wydarzenia.

Stały gadżet
Pinsy można również potraktować jako stały gadżet reklamowy firmy, urzędu, instytucji. Znaczek 3d może z powodzeniem stanowić element typowego giftu upominkowego dla klientów, współpracowników, partnerów. Dobrym pomysłem jest wtłoczenie w znaczek oryginalnego hasła, ciekawej grafiki zamiast typowego logo. Warto także przeanalizować wizualizację pod kontem elementów widoczności wszystkich elementów grafiki, a szczególnie tych elementów, na których nam przede wszystkim zależy. To częsty błąd, że nie bierzemy pod uwagę przejrzystości grafiki. To, co wygląda dobrze w internecie, druku wieloformatowym, nie zawsze musi sprawdzić się na małym gadżecie, dlatego czasami czasami zainwestować w delikatną modyfikację projektu.

tagi:
2018-08-17 08:04:50 Materiał zewnętrzny

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x