Wybór najwłaściwszego fotelika do samochodu dla dziecka

Wybór najwłaściwszego fotelika samochodowego to ważna decyzja na miesiące i następne lata. Powinien więc to być bardzo dobry i przemyślany wybór. Obecny rynek sprzedaży oferuje różnego rodzaju foteliki samochodowe wedle życzenia, a do wyboru są foteliki z zastosowaniem nowoczesnych technologii, z podstawowym wyposażeniem i tym dodatkowym, droższe i tańsze wersje, z pierwszej jak i drugiej ręki.

Fotelik powinien być wyposażony głównie w szereg nowych rozwiązań sprzyjających bezpiecznej podróży dziecka. Odpowiedni fotelik samochodowy posiada innowacyjne systemy zabezpieczeń oraz inne systemy ułatwiające rodzicom korzystanie z fotelika cały czas, a dziecku podróż w takim foteliku daje komfort i wygodę.

Polecanym fotelikiem dla dzieci od 9 miesięcy do 12 lat jest fotelik Kiddy GuardianFix 3. Jest to niemiecki fotelik, który cieszy się zainteresowaniem wśród rodziców. Fotelik ten wyróżnia się nowoczesnością, jest praktyczny i posiada szereg innowacyjnych rozwiązań, które wpływają na bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy samochodem.

Fotelik GuardianFix 3, jest dopasowany do dziecka, wykonany jest z materiałów ochronnych, które wraz z systemem Honey Comb, pochłaniającym energię wytworzoną podczas zderzenia tworzą idealne bezpieczne środowisko dla dziecka. Z kolei kolejny system zwany Kiddy Shock Absorber, to innowacyjna ochrona i system ochronny, który zapewnia, że pierwsza siła uderzenia podczas wypadku nie dotrze do dziecka. Fotelik Kiddy GuardianFix 3  posiada specjalne prowadnice do pasa samochodowego, zapewniające, że instalacja fotelika Kiddy staje się o wiele przyjemniejsza i łatwiejsza. Pomogą w tym specjalne czerwone oznaczenia znajdujące się na foteliku, są one wskazówką, jak ma być poprowadzony pas, by fotelik mógł być zamontowany stabilnie i bezpiecznie.

Fotelik GuardianFix 3, jest wyposażony w plastikowy pas, którego zadaniem jest pełna ochrona tułowia mniejszych dzieci. Fotelik ten to właściwy wybór dla wymagających i nowoczesnych rodziców, którym zależy przede wszystkim na bezpieczeństwie dziecka w czasie jazdy samochodem. Fotelik GuardianFix 3 jest idealnym i rozsądnym wyborem na wiele lat.

tagi:
2018-09-14 08:35:35 Materiał zewnętrzny

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Janek 2020-02-06, 13:45:01

Ciuszki dla dzieci
Czy może ktoś z was kupował z tej strony ? https://www.szafa-bobasa.pl/ubranka-niemowlece/ubranka/pizamki/

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x