Twoja indywidualna strefa rozrywki

Ticketclub oferuje nowoczesny oraz kompleksowy system sprzedaży biletów na największe wydarzenia muzyczne, kulturalne oraz sportowe w Polsce. Serwis pozwala na szybki i łatwy zakup biletów przez Internet. Ticketclub wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży dystrybucji oraz współpracy z wieloma partnerami. Rozbudowany, a zarazem prosty i intuicyjny interfejs oraz zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań stanowi gwarancję zadowolenia nawet wśród najbardziej wymagających użytkowników.

Zakup biletu

Ticketclub oferuje szybki i łatwy sposób zakupu biletów na wszelkie wydarzenia muzyczne, kulturalne oraz sportowe bez wychodzenia z domu. Wygodny zakup biletu możliwy jest dzięki zastosowaniu prostego oraz intuicyjnego interfejsu. Udostępnia on szeroki zakres opcji wyboru sposobów płatności oraz dostawy, zgodnie z indywidualnymi preferencjami użytkownika.

Konto użytkownika

Serwis pozwala na utworzenie konta użytkownika co pozwala mu na dostosowanie oferty serwisu do jego indywidualnych potrzeb. Proces rejestracji jest niezwykle szybki. Konto użytkownika to możliwość śledzenia aktualnego statusu zamówienia oraz dostęp do całej historii zakupów.  Oferuje ono również funkcję Ticket Alert. Użytkownik może dodawać do swojej indywidualnej listy Ticket Alert  preferowanych artystów oraz wydarzenia, a następnie zostaje on poinformowany o dostępności biletów, gdy tylko pojawią się w sprzedaży.

Sposób płatności

Ticketclub to wygodny system płatności. Pozwala na wybór jednej z trzech dostępnych opcji. Użytkownik może zapłacić za bilet przelewem na konto, kartą płatniczą (Mastercard, Visa) lub szybkim przelewem zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Dwie ostatnie opcje płatności dostępne są w systemie Dotpay.

Sposób dostawy

System oferuje również możliwość wyboru sposobu dostawy. Zakupione bilety mogą zostać dostarczone do klienta w sposób tradycyjny, a więc pocztą lub kurierem. https://ticketclub.pl/ oferuje także funkcję biletu domowego – Home-print. Dzięki niej użytkownik może wydrukować bilet we własnym zakresie. Zostaje on udostępniony po zaksięgowaniu należnej wpłaty, w zakładce Moje Bilety na koncie użytkownika. W przypadku nieposiadania takiego konta, bilet zostaje udostępniony za pomocą linku przesłanego drogą mailową.

 

tagi:
2018-10-29 07:55:43

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x