Grafik zajęć ruchowych w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu

Wszyscy dorośli mieszkańcy Lublińca, bez względu na wiek i formę, mogą w najbliższych miesiącach liczyć na znalezienie odpowiednich dla siebie form aktywności sportowej i nie tylko. Począwszy od uwzględniających predyspozycje ruchowe, łagodnych i spokojnych ćwiczeń, które są kontynuowane w Klubie Zdrowego Stylu Życia, poprzez nowość jaką jest joga oraz zajęcia na piłkach, możemy dotrzeć na pełne energii i radości zajęcia aerobiku oraz tabaty.

Cenne jest również to, że spotkania odbywają się zarówno w godzinach porannych jak i wieczornych, dzięki czemu, bez względu na grafik w pracy, można przyjść i się poruszać.

W godzinach dopołudniowych prym wiedzie Klub Zdrowego Stylu Życia prowadzony przez Elę Walas - Ptak. Środy i piątki o 9:00 oraz wtorki o godzinie 19:30 dedykowane są wszystkim, których zdrowie zmusza do szukania znacząco umiarkowanej dynamiki w ćwiczeniach, a które dodatkowo uzupełniane są przez prowadzącą informacjami na temat ogólnie rozumianego, zdrowego trybu życia.

Doskonałym uzupełnieniem tych spotkań może być uczestniczenie w zajęciach jogi, które po kilku latach przerwy wróciły znów do stałego grafiku zajęć ruchowych w MDK. Prowadząca Małgorzata Parduła jest certyfikowanym nauczycielem jogi i zaprasza wszystkich bez wyjątku na swoje zajęcia. Harmonia ciała, oddechu i umysłu oraz uwolnienie od bólu w plecach to pewny efekt chodzenia na jogę, która odbywa się w poniedziałki o godz. 9:00 oraz w czwartki o godz. 18:00.

Agnieszka Kondracka – instruktorka fitnessu oraz trener personalny zaprasza wszystkich, którzy chcą jeszcze więcej od swojej formy fizycznej ;-) Tabata – intensywny trening interwałowy podkręca metabolizm i podnosi ogólną sprawność fizyczną, a zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godz. 10:00. Natomiast w czwartki o godzinie 10:00 Agnieszka zaprasza na łagodniejsze ćwiczenia fitnessowe: Body Ball - ćwiczenia z piłką, o niskiej intensywności, bez podskoków i gwałtownych ruchów. Ćwiczenia szczególnie zalecane przyszłym mamom!

I na koniec, cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem od lat, zajęcia aerobiku z pełną energii Bernadetą Kubicą - Pinkowską. Zajęcia ruchowe dla dorosłych, łączące ćwiczenia aerobowe, z prostym układem choreograficznym w rytm energetycznej muzyki w tle. W efekcie tych ćwiczeń nasza sylwetka oraz forma mają się po prostu świetnie! Aerobik odbywa się co poniedziałek o godzinie 19:45 i w czwartki o godz. 19:30.

Małgorzata Parduła

tagi:
2018-10-30 11:44:21 MDK Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x